Заливка підлог машинним способом

Самим популярним і ефективним, на сьогоднішній день, є метод так званої напівсухий стяжки. Завдяки цьому способу терміни виконання робіт скорочуються, а якість процесу укладання поліпшується. Найголовніша відмінна риса напівсухих стяжок це низька вартість та висока якість. Цей прогресивний спосіб скоротить час виробництва стяжки до одного дня - стяжка підлоги за 1 день.

Використовуючи цей метод, розчин для стяжок підлоги готуватися безпосередньо на місці проведення робіт, а значить, економляться кошти на використанні спеціальної техніки для перевезення вже готового раствора.Укладка стяжок підлоги За рахунок скасування перевезення вологість розчину мінімальна і її цілком вистачає для гідратації цементу. Так само при скасуванні перевезення значно падає ціна твору робіт. Розчин для стяжки готується та подається до місця укладання за допомогою пневмонагнетателя (розчинонасоса). Після чого можна переходити до процесу укладання та загладжування поверхні, використовуючи затирочні машини.


Таким простим і швидким способом наша компанія виконує пристрій стяжки підлоги в Києві за один день. Причому ходити по ній можна вже через 15 годин після робіт. Для того, щоб провести укладання ламінату або паркету необхідно витримати 7-8 днів. Погодьтеся дуже вигідно? До того ж ціна на напівсуху стяжку значно нижче.

Покриття відрізняється високою міцністю, а сучасне обладнання дозволяє провести укладання стяжки на площі 300 м2 всього лише за одну робочу зміну.

Напівсуха стяжка має ряд певних переваг у порівнянні зі звичними способами:

Швидкість виконання робіт - 1 день.
Ідеальна площину поверхні, без нерівностей і тріщин, задовольняє вимогам СНиП (Будівельні норми і правила) для укладання лінолеуму без додаткового вирівнювання - найвищий допуск !!!
Мінімальна вологість розчину.
Відсутність усадки.
Можливість ходити по стяжці через 15 годин.
Акуратність виконання і низька вартість робіт на ділянці.

Займаємося виготовленням напівсухих стяжок з 2005 року. Багаторічні досвід і практика, суворий контроль якості і висока кваліфікація персоналу дозволяє нам без великих зусиль справлятися з різними обсягами робіт.