​Заміський будинок з дерева

Заміські будинки з дерева - це модне і сучасне рішення, яке відрізняється дешевизною, практичністю і довговічністю. Саме з цієї причини, більшість людей вибирають для будівництва будинку чистий з точки зору екологічної безпеки і відносно дешевий матеріал - дерево.

Профессиональная шпатлевка помещений заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Якщо порівнювати такі споруди зі звичайними квартирами, котеджі і будинки з колоди несуть в собі ряд сильних переваг:

- як уже було сказано раніше, основна перевага таких будинків є їх невелика вартість. Придбати будинок з колоди недорого набагато простіше, ніж недорогий будинок з каменю або інших матеріалів.

- при певній обробці, будинки з колод не піддаються вогню і мають високий рівень пожежної безпеки.

- хороший захист від морозів і надлишку тепла влітку. Такі будинки простіше обігрівати і утримувати тепло.

Крім цього, оскільки колода володіє відмінними тепловими характеристиками, проекти бань з колоди користуються такою популярністю.

Також, роблячи проекти дерев'яних лазень, важливо пам'ятати те, що використовувати можна відразу багато типів дерева.

Переваги лазень і будинків з дерева

Замовивши собі будинок з дерева, ви, цим самим, вибираєте:

- Користь для свого здоров'я. Оскільки в будинку з дерева, самою природою підтримується найкраща вологість повітря і обсяг кисню. Жити в таких будинках просто корисніше.

- Комфорт і тепло. Рівень теплопровідності дерева в рази менше рівня теплопровідності того ж цегли, а це при меншій товщині стінок будинку робить його більш комфортним і стійким до перепадів температур.

- Зовнішній вигляд і дизайн. Зовнішній вигляд зрубу ідеальний, він здатен зачарувати своєю індивідуальністю.

- Велике час служби і надійність. Брусу споруди є досить потужними стійкими до зовнішніх впливів конструкціями, і можуть бути встановлені на практично будь-якому типі грунту (при цьому не потрібні дорогі фундаменти). Час служби будинків з бруса в Петрозаводську, наприклад, становить десятки років.

- Внутрішній затишок. Неможливо вербально передати відчуття, які випробовуєш, перебуваючи в океані тепла і затишку, який живе в будові з колоди.

І нарешті, слід пам'ятати, що проекти будівель з колоди ніколи не втратять своєї суті і популярності, тому що дерево дарує особливе відчуття приналежності до живої природи.