Зовнішня Оздоблення Каркасного Будинки

Зовнішня обробка каркасного
Спробуємо класифікувати різні матеріали обробки фасаду, виходячи з кінцевої вартості 1 м ² обробки фасаду будівлі.Для кожного з типів обробки постараємося вказати основні вимоги до конструкцій будівлі, їх переваги та недоліки.Хоча ціни на матеріали і роботи наведені на підставі особистого досвіду автора і не враховують багато непрямі витрати при виробництві фасадних робіт, але такі ціни дозволяють зробити порівняльний аналіз вартості різних варіантів обробки.

 
     
  1. Найдешевші варіанти обробки фасаду - це неприпустимі варіанти.Найбільш поширеною помилкою при економії на обробці фасаду каркасного будинку є поширена думка, що лакофарбове або штукатурні покриття можна наносити безпосередньо на зовнішнє покриття силового каркаса, виконаного фанерою або плитами OSB без застосування додаткового зовнішнього теплоізоляційного покриття.Нанесення лакофарбових або штукатурних покриттів безпосередньо на основу з фанери або OSB неприпустимо і веде до руйнації як покриття, так і основи.
  2.  
  3. ПХВ сайдинг, що імітує дошку. Найбільш економним варіантом якісною оздоблення фасаду каркасного будинку є ПХВ сайдинг.Вартість цього матеріалу складає 5-7 $, з урахуванням кутових і добірних елементів вартість, як правило, подвоюється, а з урахуванням влаштування дерев'яного вентильованого підстави і роботи досягає 15-20 $ за м ² обробки фасаду.Сайдинг не підтримує горіння і надійно убезпечує фасад від атмосферних впливів.Вага матеріалів дуже малий і не надає додаткового впливу на конструкції будинку і фундамент.Термін нормальної експлуатації сайдингу, як правило, обмежений змінами властивостей полімерів під впливом ультрафіолетового випромінювання.З часом, під впливом УФ випромінювання ланцюжка молекул полімерів руйнуються, і сайдинг стає крихким, місця кріплення панелей ламаються, і незакріплені деталі обшивки шумлять і псують зовнішній вигляд будинку.Стійкість до впливу УФ випромінювання різна у різних виробників і в середньому не перевищує 15 років.Будинки, облицьовані сайдингом, рідко мають високу ціну при продажі.Виконання фасаду сайдингом із застосуванням елементів оздоблення з інших фасадних матеріалів створює привабливий і неповторний вигляд будинку при мінімальній вартості матеріалів, разом з тим залучення кваліфікованого архітектора для опрацювання фасадів будівлі, поглине кошти, зекономлені на матеріалах.
  4.  
  5. Оздоблення фасаду дерев'яною дошкою, дошкою «блокхаус» або вагонкою з забарвленням тонуючими антисептуючими складами або фарбами.Для обробки фасаду необхідно застосовувати дошку з товщиною 20-30 мм. Застосування дошки з товщиною менше 15 мм на фасаді будівлі без якісного л / к покриття призводить до її швидкого руйнування.Дошка, використовувана для обробки фасаду, обов'язково повинна проходити камерну сушку.Вартість обробки істотно залежить від обраних лакофарбових матеріалів.Дешеві антисептичні просочення небезпечні тим, що вони не містять компоненти, що перешкоджають руйнуванню деревини під впливом УФ випромінювання.Під впливом УФ випромінювання зовнішня поверхня деревини стає пористої, шарується і набуває сірий колір.Дорогі антисептичні просочення від відомих виробників ...
  6.  

Возможно вам понравится

Варіанти обробки фасаду
Варіанти обробки фасаду
Оздоблення будинку фіброцементной
Оздоблення будинку фіброцементной

Охоронця Джорджа Ферріер супроводжують в лікарню & Nbsp; & mdash; & NBSP; Ohrana.ru - Захист новини та безпеки
На знаменитих торгових вулиць Шотландії відбулося ograblenie, в svoej жорстокість і stremitel'nosti Події розвитку, napomnivšee kakoje до kinematografičeskij сюжет.Кільком покупцям вдалося сфотографувати подію на мобільні пристрої.

ЖК «Вершини» відкрив довгоочікувані продажу & Nbsp; & mdash; & NBSP; 72.ru
Вартість «odnuški" в другому будинку GP-201 sostavlâet 2190000 рублів.В першому будинку така ж коштувала 2170000 рублів. Невелике подорожчання відбулося через більш вигідного розташування ГП-201: він знаходиться на більшій відстані від шуму дороги.