​Зведення газобетонного будинку із застосуванням надійної теплоізоляції ПЕНОПЛЕКС®

Живучи в динамічному ритмі сучасного мегаполіса, люди все частіше мріють про власний заміський будинок: подалі від буденної суєти, поближче до свіжого повітря і первозданної природи. Саме тому сьогодні активно розвивається приватна домобудівництво. Визначившись з локацією, зовнішнім виглядом і внутрішнім інтер'єром свого будинку, майбутні господарі приступають до найважливішого етапу - вибору якісних будматеріалів для його будівництва.

Бесплатный сайт знакомств Дуо позволит Вам найти вторую половину за несколько минут. Не теряйте времени даром, посетите Дуо прямо сейчас!

Експерти рекомендують до цього питання підійти максимально відповідально і обов'язково подбати про надійної теплоізоляції. Через погано утеплених стін приміщення втрачає до 45% тепла, до 20% - через покрівлю, 20% - через підлоги і фундамент. Очевидно, що висока тепловіддача при експлуатації приміщення відіб'ється на збільшенні вартості комунальних платежів. Ще один негативний наслідок неякісної теплоізоляції - промерзання огороджувальних конструкцій, яке з часом призведе до утворення тріщин на фасаді будинку, а також до грибкових утворень всередині будівлі.

Чому необхідно утеплювати будинки з газобетону?

Сьогодні при малоповерховому житловому будівництві дуже часто застосовується газобетон - цей матеріал доступний за ціною, а також володіє безліччю вагомих переваг: високою міцністю, хорошою звукоізоляцією, зручністю монтажу. Деякі виробники даного матеріалу запевняють, що будинку з газобетону утеплювати додатково не потрібно. Однак практика показує, що це далеко не так. Газобетон, як і інші полегшені блоки, дійсно має високі теплозахисні властивості - коефіцієнт теплопровідності даної групи будматеріалів коливається від 0,11 до 0,45 Вт / м * К (для щільності 300-1000кг / м3). Однак цей показник приблизно в 10 разів нижче, ніж у якісних теплоізоляційних матеріалів.

При цьому варто відзначити залежність теплозахисних властивостей блоків від ступеня водонасичення: приріст води по масі матеріалу навіть на 1% призводить до різкого збільшення коефіцієнта теплопровідності (наприклад, полегшений газобетонний блок з теплопровідністю 0,11 Вт / м * К в сухому стані одержить збільшення даного показника до 0,36 Вт / м * К при зволоженні по масі до 30%).