​Дизайн кухні в сільському стилі

Ми все частіше і частіше стикаємося при дизайні кухні з «сільським стилем». Такі кухні затишні, оригінальні, не вимагають великого вкладення коштів і створюють неповторну атмосферу в вашому домі. Само по собі це поняття досить об'ємно, тому що до «сільському стилю» можна віднести стиль хати з російських казок, стиль кантрі, а також і стиль ретро під старе село.

Як бачимо, сільський стиль оформлення представлений досить різноманітно і має тільки свої ознаки:

 • Натуральні природні кольори під дерево або камінь.
 • Застосування в обробці природних матеріалів (дерево, солома, ротанг).
 • Декорування за допомогою виробів ручної роботи, природних в своїй природній красі.
 • Широке використання текстилю з льону та бавовни, фіранок з правильного відтінку, подушок, покривал тощо.
 • Неймовірно тепла і затишна атмосфера, що розташовує до відпочинку.
 • Сільський стиль підійде для кухні будь-якого розміру. Навіть якщо у вас дуже маленька кухня, обробка в цьому стилі додасть їй неповторного шарму і створить затишок. В обробці використовуються кольору натуральної гами, від кремового до темно-коричневого. Якщо хочете зробити на чомусь акцент, можна використовувати кольори стиглих червоних ягід або молодий свіжої зелені.

  Почнемо зі стелі. Як повинен виглядати «сільський стелю»? Відмінний декоративний ефект можуть створити балки на стелі, тобто імітації перекриттів з використанням балок. На балки можна підвісити сушені трави, цибуля, часник, інші декоративні елементи. Зазвичай балки роблять з необроблених колод, дерев'яних дощок або роблять шпонування ДСП.

  Красивые "фото для взрослых" на сайте в свободном доступе.

  Кухонні стіни також можна обробити деревом, вагонкою або панелями під дерево. Однак, тут можна поекспериментувати - пофарбувати або поштукатурити стіни, вибравши для цього один з натуральних природних кольорів, або зробити комбіновану обробку з шпалер під «колоди» або «цеглина» і декоративного каменю.

  Ідеальним покриттям підлоги кухні в сільському стилі буде керамічна плитка, стилізована під дерево або камінь. Зараз виробники підлогових плиток пропонують величезний асортимент на будь-який смак.

  Меблі також потрібно вибирати теплих природних кольорів, від кольору горіха до темно-коричневого. Якщо дозволяють кошти, можна замовити кухню з масиву дерева, бука, сосни. Головне пам'ятати, що шафи повинні бути масивними, а полки на стінах відкритими. Справжню сільську атмосферу створить НЕ полірована і нелакована меблі, вікна та двері. Стіл краще вибрати великий і важкий, такими ж повинні бути і стільці. Звернемо увагу, що в сільському стилі можна використовувати і плетені меблі. Зараз з таких меблів можна знайти не тільки столи, стільці і крісла, але і шафи, буфети, різноманітні полиці і короба, які ідеально вписуються в інтер'єр такої кухні.

  Чи треба говорити, що використання звичної побутової техніки може зіпсувати весь дизайн вашого «будиночка в селі». Техніка повинна бути тільки вбудованої, непомітною. А ось витяжку можна знайти під цей стиль, оскільки зараз випускаються спеціальні моделі, які стилізовані під звичайну комин.

  І найприємніше для господині - прикраса кухні. Для цього можна використовувати посуд, стилізовану під старовину, наприклад, глиняні миски, горщики вази, а також самовар, прядки, постоли, кошики, картинки із зображенням сільських натюрмортів, сухоцвіти, дерев'яні панелі для стін з візерунком і інші елементи декору. Вони завершать образ вашої кухні, зроблять її теплою, затишною і по-справжньому домашньою.