Друк на кружках

Друк на кружках фото, логотипів, будь-яких зображень на замовлення тепер доступна онлайн з доставкою. Просто завантажте фотографію, картинку або напис, виберіть необхідне розташування і зробіть замовлення - зворушливий персональний презент буде готовий вже через день!

Друк фотографій на гуртках дешево коштує, тому такі сувеніри популярні як оригінальний, незабутній подарунок до будь-якого свята. Як приємно починати новий день, попиваючи напій з кухля з фото дорогої людини.

Оригинальные чашки под заказ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Великі компанії замовляють друк своїх логотипів і рекламних слоганів на гуртках в маркетингових цілях. Використовуючи друк зображень і написів на гуртках, компанії спрощують завдання з проведення рекламних акцій, зміцнюють корпоративний дух співробітників, підвищують лояльність клієнтів, впізнаваність бренду, викликаючи повагу партнерів. Така реклама при незначних фінансових витратах буде щоранку повідомляти необхідну інформацію і нагадувати про Вашу фірму навіть конкурентам!

Друк сублімації зображень - гарантія якості!

Ми друкуємо зображення на чашках шляхом сублімації. Тільки професійна друк сублімації забезпечує яскравість, чіткість, стійкість і рівномірне нанесення зображення, тому наші гуртки якісно відрізняються від аналогів, що виготовляються кустарним способом! Друк проводиться на спеціально підготовлених білих керамічних виробах обсягом - 300 мл. Ви можете вибрати також колір ручки і облямівки вироби з предложеннийх на сайті: блакитний, червоний або жовтий. Термін виготовлення - 1 робочий день. Ми можемо нанести будь-яку завантажену Вами картинку, а також розробити професійний дизайн на замовлення.