​Фірмовий магазин допоможе купити все для ремонту

Тут продається асортимент одного виробника. Значить, ви знайдете в такому магазині усі товари певної марки, які взагалі можна знайти в місті в даний момент. Славляться фірмові магазини і розширеним набором сервісних опцій. «Особливої згадки заслуговує спеціалізоване програмне забезпечення, наприклад, для тривимірного моделювання укладання кахельної плитки. Програма дозволяє не тільки створювати ескізи обробки приміщень довільної конфігурації з використанням будь-яких рішень з асортименту виробника, а й робити розкладку плитки по кожній поверхні », - говорить Лариса Новікова, генеральний директор групи KERAMA MARAZZI, одного з найбільших виробників керамічної плитки в Росії. Коли вам потрібні ексклюзивна або розширена комплектація, особливі запчастини, асортимент додаткових аксесуарів - за всім цим ви відправляєтеся саме в фірмовий магазин. Якщо він торгує безпосередньо від компанії або її авторизованого дилера, то і ціни, швидше за все, будуть привабливими.

Вы можете заказать оригинальный ремонт комнаты от команды профессионалов, которые окажут Вам свои услуги по самой выгодной стоимости по Москве и региону.

«Довгий час ми працювали за традиційною схемою, пропонуючи свою продукцію через спеціалізовані магазини сантехніки. Однак практика показала, що для ефективного просування і стабільних продажів нам необхідний також і прямий контакт з покупцем, - розповідає Людмила Адестова, генеральний директор компанії GuteWetter, першого в Росії виробника душових огорож. - Душові огорожі - це найбільш передове рішення для ванної кімнати, яке сьогодні широко застосовується в Європі, де воно практично витіснило з ринку громіздкі і незручні душові кабіни. Перевага цього рішення в тому, що при будь-якому варіанті виконання душові огорожі можуть бути точно підігнані по розмірах замовника і його ванної кімнати. А взагалі конфігурація може бути практично будь-який, як і дизайн. Але для цього в магазині повинен бути представлений наш повний асортимент, а це сотні найменувань. Стандартні схеми продажів реалізувати це не дозволяли ».

У компанії вирішили розвивати власну торговельну мережу: магазини, які продають виключно душові огорожі і супутній асортимент. У такому магазині покупцеві запропонують вичерпний набір і комплектацій і завжди дадуть професійну консультацію. Крім того, в GuteWetter вважають важливим централізований контроль за цінами: покупцеві не потрібно міркувати, наскільки приваблива ціна і чи може він знайти те ж саме ще дешевше.

Можна, правда, заперечити, що в фірмовому магазині клієнта зі 100% -ною вірогідністю «візьмуть в оборот», оскільки у нього перед очима взагалі немає альтернативи дану торговельну марку. Однак коли ви цілеспрямовано відправляєтеся в фірмовий магазин, то, як правило, заздалегідь наводите довідки про продукцію цієї компанії і знайомитеся з відгуками тих, хто вже має досвід її використання. Тому маніпулювати вашим вибором набагато важче.

Що стосується якості продукції і можливих претензій, то, оскільки ви купуєте безпосередньо у виробника, ланцюжок тут виходить найкоротша, а значить, і будь-яка проблема буде вирішена швидко. Тим більше що для компанії це питання репутаціі.всё для ремонту?