Газове Опалення Каркасного Будинки

каминВи побудували собі заміський будинок і замислюєтеся про те, яку вибрати систему опалення? Тоді ця стаття для вас.

 

Зараз існує досить багато різних варіантів систем опалення каркасних, та й будь-яких інших будинків.Всі вони мають свої переваги і недоліки. Давайте розглянемо всі ці види опалення:

 

Опалення каркасного будинку каміном

 

Можна сказати, що це один з найстаріших видів опалення.Предком каміна був звичайний вогнище, який людина почала використовувати для опалення ще в печерні часи.Звичайно, сучасний камін не порівняти з древнім вогнищем. камин с комбинированным нагревом Досить широке поширення каміни отримали в Європі і в вікторіанської Англії, де вони використовувалися не тільки для опалення будинків, а й для приготування їжі, а також в якості обладнання в домашніх майстерень.У Росії перші каміни почали з'являтися в XVII столітті в будинках бояр, проте широке визнання вони отримали тільки за часів Петра I, стаючи більше прикрасою садиб і палаців, ніж дійсно обладнанням для опалення.Адже і в Європі, і в Англії, звідки до нас прийшли каміни, клімат більш м'який, ніж в суворої Росії.То чи можна у нас використовувати каміни для опалення каркасних будинків?

 

печь буллерьян для отопления каркасного домаНа відміну від російської печі, в якій спочатку прогрівається вона сама, а від неї вже - повітря, причому камені печі є акумуляторами тепла - добре протоплена днем ​​піч може обігрівати будинок всю ніч, що, камін нагріває приміщення в основному за рахунок випромінювання.Т.е. камін буде опалювати будинок тільки поки в ньому горять дрова. Природно, не варто залишати палаючий камін без нагляду - інакше це може привести до пожежі, навіть якщо топка закрита вогнетривким склом.Але це означає, що для постійного опалення каркасного будинку в ньому повинен буде і постійно горіти камін.Адже стіни каркасного будинку не здатні акумулювати тепло, на відміну від кам'яних стін.Крім того, потрібно враховувати, що топки камінів спеціально роблять якомога більш просторими - для того, щоб дрова горіли якомога більш швидко і інтенсивно - а значить,

 

Між іншим, класичний, прямоточний камін має ККД всього 10..15%. А це означає, що залишилися 85 ... 90% тепла (і грошей на паливо) в найпрямішому сенсі слова буде вилітати в трубу.


Clarity personnel

Возможно вам понравится

Внутрішнє оздоблення будинку - слайд
Внутрішнє оздоблення будинку - слайд
Внутрішня Оздоблення Будинків З Сип
Внутрішня Оздоблення Будинків З Сип
Внутрішнє оздоблення будинку з
Внутрішнє оздоблення будинку з
Внутрішнє оздоблення будинку
Внутрішнє оздоблення будинку

В Україні розпочали проект OptimaHouse & Nbsp; & mdash; & NBSP; Мета (прес-реліз)
Головна будується karkasnoj технології (дерев'яний каркас тюремних виробників з teploizolâcionnymi materialami всередині), Будівництво використовуються сучасні будівельні матеріали, обладнання та споруди - наприклад, тепло-і звукоізоляція ISOVER, Гіпсокартон Гіпсокартон,..