Каркасні Будинки Металевий Каркас

Здатність конструкцій
     
 
 

Будівництво каркасного будинку

 

Технологія каркасного будівництва вже давно стала популярна в США, Німеччині та багатьох інших країнах Європи.Але останнім часом, будівництво каркасного будинку почало стрімко набирати обертів і в Росії.Споруда каркасного будинку має багато позитивних моментів. Такі будинки надійні, комфортні і зводяться в досить короткі терміни.Але найголовніше - каркасні будинки дуже дешеві.

 

Багато хто помилково вважає, що каркасні будинки не здатні утримати тепло в зимовий час.Це глибока помилка, так як саме технологія виготовлення каркасних будинків дозволяє домогтися максимального енергозбереження.Стіни каркасного будинку багатошарові і складаються власне з металевого або каркаса з дерева обшитого з двох сторін зовнішньою і внутрішньою обшивкою.Усередині стіни є шар теплоізоляції, а між теплоізоляційним шаром і обшивками - паро-та гідроізоляція.Такі стіни надійно зберігають тепло в будинку взимку і відмінно захищають від літньої спеки.При цьому енерговитрати на підтримку певної температури в такому будинку істотно знижуються.

 

Будівництво каркасного будинку

 

Наша компанія пропонує вам будинку на основі металевого або каркаса з дерева.Звичайно, кожен тип каркаса має свої слабкі і сильні сторони. Будівля будинку на основі металевого каркаса дорожче і займе трохи більше часу.Але каркас з оцинкованого профілю здатний прослужити аж до ста років, а це досить значний термін.Усадка металевого каркаса повністю виключена, тому оздоблювальні операції можна проводити відразу після зведення каркаса, в той час як каркасу з дерева потрібно дати «встоятися» як мінімум 1-2 тижні.Будівництво будинку, ціна? Крім вартості, до мінусів металевого каркаса можна віднести високу теплопровідність профілю.Металевий каркас вимагає набагато більше утеплювача.

 

Технологія каркасного будівництва

 

Дерев'яні каркаси набули найбільшого поширення.Каркас з дерева значно дешевше, ніж з металу і до того ж дерево, як відомо - екологічно чистий матеріал.Дерево дуже погано проводить тепло, відповідно утеплювача потрібно набагато менше, ніж у випадку з металевим каркасом.Існує думка, що дерев'яний каркас менш надійний, тому що вбирає...

 

Возможно вам понравится

Каркас будинку Устінових.avi
Каркас будинку Устінових.avi
ЛСТК (каркасне будівництво
ЛСТК (каркасне будівництво

Збереження Котеджі & Nbsp; & mdash; & NBSP; Пенсіонер
Вікна. Взимку, якщо не namečaetsâ бачив Dacia, кращий з них близько дерев'яний або metalličeskimi sitam.Це допоможе запобігти ..