Каркасний Будинок Взимку

Для більшості людей все ще існує думка, що будівництво взимку - неможливо.Що дуже вдалий час для будівництва - це весна, літо і рання осінь без дощів.

 

До нашої з Вами радості, це не так! До будівництва власного каркасного будинку Ви можете приступити в будь-який час року! Коли вважаєте за потрібне!

 

В компанії "Заміський щастя» при укладанні бетону взимку використовують протиморозні добавки, щоб бетон зміг набрати міцність, для його прогріву використовуються теплові гармати.Все це дозволяє вести будівельно-монтажні роботи до -15 ?.

 

До того ж, для каркасного будинку, що має легку конструкцію, на відміну від кам'яного, прекрасно підходить фундамент на гвинтових палях, а їх загвинчувати можна при будь-якому морозі! Такий фундамент буде довговічним і до того ж недорогим!

 

Які ж ще є переваги, які залишають відгуки будинку по каркасної технології при його будівництві взимку?

 

Ну, по-перше, це зниження цін у Підрядників! Сезон підійшов до кінця, замовлень стало менше, і будівельники завжди запропонують Вам побудувати будинок набагато дешевше, ніж в самий розпал, коли частенько не вистачає бригад.

 

По-друге, справжній зимовий ліс! Це буде найкращий пиломатеріал для будівництва Вашого будинку.Зимова деревина практично не містить шкідників і менше схильна до розтріскування, дає більш рівномірну усадку.Такого пиломатеріалу навесні вже не дістати!

 

Третє - це відмінні під'їзні шляхи, набагато краще, ніж під час весняного бездоріжжя.Зверніть на це увагу! Може бути, у Вас саме з під'їздом до ділянки проблеми, і Вам слід починати зараз будівництво? Пам'ятайте, будівництво - це не тільки робочі, це доставка пиломатеріалу, утеплювача, покрівлі, вікон та оздоблювальних матеріалів цілими фурами.

 

Четверте - навіщо відкладати на потім, коли навесні Ви зможете присвятити час догляду за ділянкою, відпочинку.8 Березня і травневі свята Ви вже зможете провести у власному заміському будинку!

 

Хочете каркасний будинок відгуки читайте на великих спеціалізованих порталах, таких як «Лесстрой».Залиште свій, коли завершите будівництво, поділіться своїм досвідом з іншими людьми.Наші Замовники теж залишають відгуки про нашу роботу, і ми за це їм вдячні!

Возможно вам понравится

Каркасні будинки & quot; Російська зима & quot;
Каркасні будинки & quot; Російська зима & quot;
Каркасний будинок. Зимова стройка
Каркасний будинок. Зимова стройка

Збереження Котеджі & Nbsp; & mdash; & NBSP; Пенсіонер
Вікна. Взимку, якщо не namečaetsâ бачив Dacia, кращий з них близько дерев'яний або metalličeskimi sitam.Це допоможе запобігти ..