Мінуси душових кабін

1. Як випливає з пункту 3 попереднього списку: душові кабінки дешевше 50 тисяч рублів не варто розглядати взагалі. Що б не говорила реклама, як б не розписували продавці в магазині - такі кабіни навіть при дуже дбайливе ставлення і рідкісному використанні дуже скоро почнуть давати збої. Як правило, довше 2 років такі кабінки не живуть.

Вы можете оформить кредиты на карту на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

2. Часті проблеми з верхньої лійкою, тобто з головним душем, який встановлюється на даху кабіни. Цей душ призначений для потужних напорів води, а в наших багатоповерхових будинках з напором в основному проблеми, особливо на верхніх поверхах, особливо «в годину пік». Якщо робити по розуму, то тут необхідний насос, який допоможе дати потрібний тиск. У дорогих кабінках такі проблеми не спостерігаються, в дешевих - майже завжди.

3. Погана гідроізоляція і герметичність. Продавці сильно лукавлять під час представлення свого товару, на заході, наприклад, душові кабінки часто ставлять в підвалах або гаражах і використовують вкрай рідко саме через погану герметичності. У нашій же країні установка кабін неодмінно має на увазі її регулярне використання, від чого вона швидко починає протікати і розвалюватися.

4. Не ремонтопридатність. У душових кабінках вся фурнітура та сливи приховані, при засміченні або заміні деталей потрібно розбирати взагалі всю кабінку. Після цього, будь у вас хоч алмазні руки, при зворотній збірці щось піде не так, щось доламається або погнётся, а в підсумку кабінка буде працювати неправильно або взагалі не буде працювати. Одна поломка завжди веде до ще десяти.

5. Громіздкість і неестетичність. Душові кабінки швидко втрачають зовнішній косметичний вигляд, елементи «під хром» через пару місяців починають облазити, білий пластик жовтіє. Зовні кабінка зазвичай виглядає громіздкою, і хоча місця за фактом займає менше ванній, при невдалому розташуванні сильно захаращує простір візуально.

Такий список основних мінусів душових кабін, про які обов'язково знати і бути до них готовими, якщо ви купуєте кабінку до себе в ванну.