​Наливна підлога для офісу

Серед різних варіантів обробки наливна підлога для офісу стає все більш популярним рішенням через його практичності і довговічності. Крім цих переваг у такій поверхні є й інші плюси, які оцінить кожен замовник.

Переваги наливної полови для офісу

Компанія СТЕЛС займається монтажем підлог в приміщеннях різного призначення і площі і, звичайно, досить часто клієнти вибирають саме наливна підлога для обробки офісу. Така популярність даного виду покриття пояснюється цілою низкою переваг, якими він володіє.

Если Вы хотите стать высококлассным IT-специалистом, тогда ISCHOOL Киев это именно то что Вам нужно!Цены на курсы Вас приятно удивят!

Простота догляду. Для офісного приміщення вкрай важливо, щоб підлога не вимагав спеціального догляду і це при тому, що навантаження на нього буде інтенсивною. Наливна підлога легко миється і для його чистки можна використовувати різні засоби.

Довговічність. Цей вид покриття відрізняється стійкістю до стирання, його термін експлуатації розрахований на багато років.

Практичність. При необхідності ремонту, не потрібно міняти все покриття, досить замінити тільки ділянку з дефектом, що істотно скоротить витрати на роботу.

Широка палітра кольорів і рішень. Наливна підлога хороший тим, що він дозволяє створювати найрізноманітніші декоративні панно, на ньому можна зображувати логотипи компаній, що дуже актуально для офісного приміщення. Це підкреслить статус і фірмовий стиль компанії.

Екологічність. Цей вид обробки є безпечним для здоров'я, він не виділяє токсичних речовин. Така особливість дуже важлива, адже співробітники проводять досить великий проміжок часу в офісі.

Антистатичний. Наливні підлоги не сприяють утворенню статичної електрики.

Швидкість монтажу. Так як склад застигає досить швидко, то вже через кілька днів підлогу буде готовий для серйозних навантажень, подальших ремонтних робіт або установці меблів.

Всі ці плюси наливної підлоги дозволяють рекомендувати його як оптимальне рішення для офісного приміщення. Багато хто вже встиг оцінити всі переваги, тому не варто сумніватися і думати над іншими варіантами.

Наливна підлога для офісу

Наша компанія пропонує широкий ряд рішень для офісу. Залежно від концепції дизайну приміщення можна підібрати не тільки колір і малюнок підлоги, але і вибрати текстуру - матову або глянсову. Поверхню можна урізноманітнити, додавши в неї флок або блискучий глиттер.

Наливні підлоги - це наша спеціалізація, тому ми знаємо, як виконати їх монтаж дійсно на високому рівні якості.