Інженерні мережі та комунікації - банкеты и фуршеты


В наше время все больше людей заказывают банкеты и фуршеты в лучших ресторанах и кафе.
Інженерні мережі та коммунікацііНормальное функціонування сучасних будівель не мислиме без застосування якісних систем опалення, водопостачання та водовідведення.

Єдина система інженерних комунікацій діє і існує на застосуванні певних норм і стандартів. Інженерні комунікації підрозділяються на зовнішні і внутрішні.

Зовнішні інженерні мережі відносяться в основному до міської інфраструктури, а комунікації безпосередньо будівлі починаються з першого теплового пункту, який і з'єднує їх з усією аортою міських комунікацій.

Всі комунікаційні системи підрозділяються на - системи водопостачання та водовідведення, вентиляції та кондиціонування, електричні мережі та системи зв'язку, а також системи гарячого водопостачання та опалення будинків і споруд.
Значення насосного обладнання в інженерних мережах

Функціонування систем водопостачання, водовідведення та опалення неможливо без застосування насосного обладнання. Насоси є основним елементом, які приводять в рух воду в трубопроводах.Насоси можуть бути зануреними або поверхневими і поділяються на ручні, побутові, промислові та насоси спеціального призначення.

Серія побутових насосів мають знижену продуктивність у порівнянні з насосами промислової серії. Побутові насоси застосовуються для забезпечення життєдіяльності в заміських будинках і можуть бути використані для подачі води на ділянку або для заповнення та відкачування басейну.

Промислові насоси володіють більшою потужністю і продуктивністю, застосовуються для інженерних мереж і комунікацій міської інфраструктури і промислових підприємств.

Насоси спеціального призначення застосовуються для перекачування горючих і вибухонебезпечних рідин на заправних станціях і промислових підприємствах.

Насоси та помпи ручного типу застосовуються для перекачування рідин у невеликих обсягах і використовуються в основному в побутових умовах, наприклад, для ручної подачі води зі свердловини або ємності.