Опалення Каркасного Будинки

Енергоефективний двоповерховий каркасний будинок

 
 
 

<Я стиль = "МСО-біді-стиль шрифта: нормальний;"> Сучасний швидкомонтований каркасний будинок дозволяє заощадити на опаленні і отримати ідеальне для своєї площі забудови розподіл простору.Легкість каркаса і будматеріалів виключає можливість просідання конструкції на фундаменті.При цьому житлі можна добудовувати, утеплювати і застосовувати до нього будь-які технології обробки.

 Загальна площа: 114 м2 27.  
Розмір будинку в osâh 7, 1 × 11, 0 м.  
 

ris.1. Візуалізація проекту.

   
<Я стиль = "МСО-біді-стиль шрифта: нормальний"> Час летить швидко - дуже швидко menâûtsâ Технології, Мода, тенденції, Звички.Дерево - найдавніший будівельний матеріал, але проект даного каркасного будинку задовольнить самого сучасного «просунутого» замовника.Велика громадська зона цього будинку, одна спальня на першому і три спальні на другому поверсі будуть радувати в цьому житті Вашу родину не один рік.  
 
 

рис.2. Планування будинку.

   
<Я стиль = "МСО-біді-стиль шрифта: нормальний;"> Дом містить всі необхідні приміщення для щасливого життя.А зовні до будинку можна легко прилаштувати простору криту терасу.  

Возможно вам понравится

Збереження Котеджі & Nbsp; & mdash; & NBSP; Пенсіонер
Вікна. Взимку, якщо не namečaetsâ бачив Dacia, кращий з них близько дерев'яний або metalličeskimi sitam.Це допоможе запобігти ..