Опалення Каркасного Будинки Теплим Полом

Распределение тепла от радиатора и от тёплого пола Головна Бібліотека Опалення заміського будинку своїми руками Тепла підлога.

Якщо ви вирішили що у вас в будинку буде теплий пол то залишилося тільки вибрати який тип буде використовувати, електричний або водяний.Постараємося розібратися який варіант краще й ефективніше, а також як зробити теплий своїми руками.

 

Тепла підлога напевно найправильніший варіант для обігріву приміщення, так як розташовується в зоні де ми всі проводимо більшу частину часу, це перша половина висоти приміщення.Знаючи з уроків фізики, що тепле повітря піднімається в верх ми завжди будемо перебувати в теплій зоні в незалежності від того що ми робимо.Тому що, наприклад при використанні печі або радіаторів нам необхідно прогрівати весь об'єм повітря в приміщення поки тепло не дійде до підлоги і не нагріє його, щоб піти від ефекту протягу по підлозі навіть при закритих дверях і вікнах.
Причому тепла підлога при правильному розташуванні і пристрої буде і самий не дорогий за витратами на опалення.Див. Теплограмми всіх процесів, як говоритися «Тримай ноги в теплі, а голову в холоді» [народна мудрість]

 

Від нагрітої поверхні підлоги тепло піднімається вгору, опалюючи все приміщення створюючи комфортний мікроклімат.
При радіаторному опаленні частка тепловіддачі йде тільки за рахунок конвекції і становить 70-90%. Плёночный тёплый пол< Тобто, нам буде комфортно коли створюються умови, при яких перегрітий тепле повітря від радіаторів піднімається вгору і, остигаючи, опускається вниз.Таким чином, за рахунок циркуляції (змішування мас повітря) досягається середня комфортна температура в приміщенні.Якщо у вас будинок одноповерховий, то може це і не погано, при двох поверхах витрати буде ще вище за рахунок підвищеної витрати енергії від убегающего тепла на другий поверх.

 

Електрична тепла підлога напевно найшвидший в монтажі, простий в підключенні і використанні, але нажаль не найдешевший в експлуатації так як електрика найдорожчий енергоресурс на сьогодні і навряд чи це змінитися в найближчі роки.

 

Правильно розрахувати і реалізувати електричний тепла підлога можна з розрахунку розмірів приміщення вільного від меблів так як вкрай не рекомендується укладати електричний тепла підлога під шафи, низькі дивани та крісла, так як по перше від нього буде не дуже багато ефекту, і що найголовніше він може дуже швидко перегоріти через перегрів.На практиці яке опалення ви не обрали б, потужність його вибирається з розрахунку 0, 1кВт на м2 приміщення, тобто на кімнату розміром 15м2, треба приблизно 1, 5кВт теплової потужності на обігрів.

Возможно вам понравится

Монтаж водяних теплих підлог VALTEC
Монтаж водяних теплих підлог VALTEC
Як зробити теплу підлогу в 2-х
Як зробити теплу підлогу в 2-х
тепла підлога (в котеджі 360м ^ 2)
тепла підлога (в котеджі 360м ^ 2)
Опалення приватного будинку. Монтаж
Опалення приватного будинку. Монтаж

Збереження Котеджі & Nbsp; & mdash; & NBSP; Пенсіонер
Вікна. Взимку, якщо не namečaetsâ бачив Dacia, кращий з них близько дерев'яний або metalličeskimi sitam.Це допоможе запобігти ..