Опалення Каркасного Будинки Зроби Оптимальний Вибір

Котел Найбільш популярний варіант пристрою опалення в каркасному приватному будинку - водяне опалення.Система водяного опалення являє собою три основних функціональних елементи: систему радіаторів, систему труб і котельню.Радіатори передають тепло від теплоносія в системі до повітря в приміщеннях.Труби покликані доставити теплоносій до радіаторів по всьому будинку.Котельня - підготовляє теплоносій до потрібної температури і направляє його в систему труб.Часто, при плануванні системи опалення, виникає питання який котел вибрати.В даній статті, ми постараємося внести ясність у це важливе питання.Адже правильно підібраний для ваших конкретних умов котел - дозволить оптимально опалювати будинок, досягаючи необхідного комфорту та економії на паливі.

 

По-перше, слід визначитися з типом палива, енергоносія, від якого працюватиме котел.Природно, не Святим Духом нагрівається теплоносій в системі опалювання.Щоб нагріти його, потрібно застосувати закон збереження енергії: перетворювати енергію горіння палива або електричну енергію - в теплову енергію, яка передається воді, теплоносію системи опалення.Основні види палива, які використовуються в сучасних котлах індивідуального опалення: газ; електрику; дизельне паливо; тверде паливо (вугілля, дрова, торф, гранули та.т.п.). Розберемо кожен вид і визначимося з плюсами і недоліками вибору того чи іншого котла.

 

Газові котли - Я взяв найпопулярніший і rasprostranennyh.Найважливішим критерієм при виборі котельного обладнання є коефіцієнт корисної дії (ККД).Звичайно, в природі не існує 100% ККД. Будь-яка передача енергії супроводжується втратами. Але на сьогоднішній день саме газові котли мають кращі показники ККД - до 90%.Те, що в деяких джерелах, з метою реклами вказуються котли з ККД більше 100% - просто рекламний хід.Ці цифри притягнуті за вуха виходячи з різниці мінімальної та максимальної енергією при згорянні палива.Так, газові котли найефективніші на сьогодні, але не варто сліпо довіряти цифрам, заявленим виробником.

Возможно вам понравится

Збереження Котеджі & Nbsp; & mdash; & NBSP; Пенсіонер
Вікна. Взимку, якщо не namečaetsâ бачив Dacia, кращий з них близько дерев'яний або metalličeskimi sitam.Це допоможе запобігти ..