Покрівля з металочерепиці

Покрівля з металочерепиці являє собою профільований сталевий оцинкований лист, на який нанесено полімерне покриття. У процесі його виробництва цей матеріал піддається штампуванню. Таким чином, йому надається зовнішній вигляд справжньої черепиці. Виробництво цього будматеріалу відбувається за допомогою роликового плющення металу. Надалі застосовується холодне штампування. Сировиною виступає металевий лист товщиною від 0,4 до 0,6 мм. Вартість покрівлі істотно залежить від якості стали.

Услуги электрика в Минске пор самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

В сталевий лист, як правило, входить сплав цинку з алюмінієм. Надалі він покривається спеціальними полімерами для захисту від впливу корозії і стійкості кольору. Лицьова сторона листа може покриватися пуралом, поліестером, пластизолем і PVF2. Існують варіанти покрівлі, покриті шаром спеціальної суміші на основі кварцового піску. Такий вид виробів має ще більшу зовнішню схожість з натуральною черепицею. Але і вартість такої покрівлі дорожча.

Як відбувається установка?

Покрівля даху металочерепицею останнім часом стає все більш популярною. Її можна використовувати як для приватних будинків, так і для різних павільйонів, офісів. Відзначимо, що здійснюючи ремонт старої покрівлі, зовсім необов'язково повністю демонтувати попереднє покриття. Воно ще може бути використано з метою додаткової ізоляції від випадання опадів. При цьому важливо, щоб не було контактів оцинкованого металу і бітуму. Монтаж металочерепиці за технологією можна здійснити тільки при наявності ухилу не менше чотирнадцяти градусів.

Цей вид будматеріалу дуже зручний. Він має гарну жорсткістю. Тому створення суцільної обрешітки необов'язково. Установка починається тільки після здійснення гідроізоляційних робіт. І тільки після цього роблять укладку листів металевої черепиці.

Спочатку важливо визначитися з видом матеріалу. І тільки потім слід замовляти монтаж металочерепиці. Ціна металевої черепиці може бути будь-якою. Все залежить від якості і виробника цього будматеріалу. Існують різні види металевої черепиці. Вона може бути різної фактури і кольору. Кожен вид форми вироби має свою назву, наприклад, «Класік» або «Монтеррей». Ціна монтажу металочерепиці не буде залежати від обраної вами фактури вироби.

Колірна гамма цього будматеріалу може бути абсолютно різною: відтінки, схожі з забарвленням натуральної черепиці або будь-які інші. Вибираючи цей матеріал, слід враховувати загальну колірну гамму вашого будинку. Важливо, щоб відтінок металевої черепиці вписувався в неї.

Монтаж металлочерепіциЕтот матеріал має ряд переваг. Серед них:

малу вагу;

довговічність;

велика різноманітність форм і кольорів вироби;

екологічність.

У нас ви зможете без серйозних витрат покрити дах металочерепицею. Ціна роботи буде залежати від її обсягу та складності виконання. В цілому, вартість наших послуг - найдоступніша в регіоні.