Повітряне Опалення Каркасного Будинки

mini2З кожним новим роком, проблема автономного опалення приватних будинків стає все більш актуальною.Постійне подорожчання газу, а іноді і відсутність технічної можливості його проведення стимулює розвиток нових технологій та новаторських досягнень у цьому напрямку.В даній статті Ми більш детально розглянемо, як можна спроектувати і зробити самостійно ефективне повітряне опалення заміського будинку, все повністю своїми руками.Як приклад, ми візьмемо сучасний каркасний будинок.

 

Загальні відомості про повітряне опаленні

 

image002 В процесі проектування та будівництва цього будинку, була застосована технологія повітряного опалення.З першої стадії проектування каркаса будівлі велося з урахуванням прокладки воздуховода в тісній співпраці між конструктором системи повітряного опалення та проектувальником будинку.Таким чином, вдалося заховати всі повітроводи в конструкції перекриття.Зокрема, в гардеробній, коридорах і спальнях вдалося повністю замаскувати повітроводи.Однак у вітальні приховати повітропровід не вдалося, через те, що балки йдуть поперек.

 

image004 В даному випадку повітроводи прокладалися по контуру приміщення безпосередньо під перекриттям, що надається можливість створити двох'ярусний стелю, чи не з'їдаючи при цьому всю висоту приміщення, а тільки по периметру.Для того, щоб мінімізувати скрадання висоти вільного простору над головою застосовувалася інноваційна американська технологія стикування повітропроводів.В цьому випадку, стиковка повітропроводів здійснюється безпосередньо за допомогою спеціальних шин-рейок, які не містять випирають частин, як на фланцях.Даний вид рейок показаний на фото внизу.

 

image006 В кімнаті відпочинку перед сауною систему повітропроводів не стали згідно проектуванню ховати в меж-балочне простір, де за задумом проектувальника планувалося опускати стелю для створення комфортної обстановки.

Возможно вам понравится

Повітряне опалення в
Повітряне опалення в
Повітряне опалення каркасного
Повітряне опалення каркасного

Збереження Котеджі & Nbsp; & mdash; & NBSP; Пенсіонер
Вікна. Взимку, якщо не namečaetsâ бачив Dacia, кращий з них близько дерев'яний або metalličeskimi sitam.Це допоможе запобігти ..