​Ремонт квартири в стилі Бароко

З італійської мови "barocco" перекладається як «дивний, химерний, схильний до надмірностей». І це, звичайно, не просто збіги, адже саме в Італії епохи Пізнього Відродження зародився стиль Бароко, пізніше завоював всю Європу. Дизайн в стилі Бароко до сих пір є одним з найбільш затребуваних, особливо серед забезпечених верств населення.

Далі: про ремонт квартир в стилі барокко і особливості барокових інтер'єрів. Чи не можете вирішити, в якому стилі зробити ремонт? Бароко може виявитися тим самим ідеальним варіантом. Чи не перевіриш - не впізнаєш. Читайте!

Їдальня в стилі Бароко, характерні для стилю витіюватості і різьблені меблі, масивні ніжки столу, природні мотиви в декорі

Вы можете смотреть фото для взрослых в свободном доступе.

Історія і філософія стилю Бароко

Спочатку виник як спроба італійських еліт піднесеться в очах світу, Бароко згодом розрісся і став феноменом. Для стилю характерні контрастні кольори, важкий форми і напружені мотиви. Бароко химерним чином поєднує в собі звичайну реальність, намішано з химерним сном, приправлену зверху пишністю і величчю.

XVI століття - час потрясінь, початок першої наукової революції. Саме тоді знаменитий астроном Коперник запропонував свою теорію про те, що Земля - не центр всього сущого. Саме тоді почалася реформація, за підсумками якої єдина церква Західної Європи була замінена безліччю течій і церков.

Такі значимі і масштабні події знайшли відображення в стилі Бароко. Античність поступалася дорогу науці, людина переставав бути розумно з істот. У моду увійшли довгі променади по парку з культурними бесідами, карткові ігри, театри і маскаради. Замість ікон на стінах тепер вішали пейзажі і портрети, а на святах почали з'являтися феєрверки.

Сучасна ванна кімната в стилі Бароко, основна увага до себе приковує оформлення двох раковин, позолочена меблі поєднується такими ж ніжками ванній

Дизайн в стилі Бароко є одним великим зреченням від природності. Тут позначилося прагнення вчених того часу розглядати світ ясно і чітко, що виражається в вивірених, немов по лінійці прокреслених лініях. У той же час деталі - перебільшення, аж до відвертої химерності.

Яскравий приклад: дівчата того часу вибелялі шкіру, носили корсети, каблуки, величезні важкі сукні і метрові зачіски з рівневими конструкціями. Чоловіки ж голили вуса, надягали напудрених перуки і обливалися духами - ставали справжніми джентльменами. Все це гранично далеко від природної людської краси (яку будуть підносити в епоху романтизму).

В Бароко немає нічого простого і звичайного, тут витончені лінії, витончені деталі, вишуканий декор. Саме в епоху Бароко, до речі, зародилася складна традиція столового етикету.

Простора їдальня в стилі Бароко в заміському будинку, широкий стіл, стільці з вишуканими різьбленими спинками, різьблені меблі в тон, інтер'єр доповнює білий класичний рояль