Ремонт та регулювання вікон

Сучасне пластикове, алюмінієве, дерев'яне вікно - досить точний механізм, що вимагає своєї настройки. Як будь-яка деталь віконна фурнітура може ламатися, втрачати налаштування. Фахівці нашої компанії виконають регулювання пластикових вікон у Вашій квартирі, будинку, офісі. Ми відрегулюємо будь-яку віконну фурнітуру: Roto, G-U, Siegenia Aubi, Vorne, Maco, WINKHAUS, Savio, Sobinco, Stublina, Giesse, Elementis, Fapim ...

Ви переїхали в новий будинок і здивувалися, що Ваші вікна не схожі на нові - стандартна ситуація в сучасних новобудовах. Часто такі вікна встановлені з перекосами, а про регулювання фурнітури ніхто не замислювався. Зовсім не обов'язково їх міняти.

Профессиональная регулировка окон киев по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Ваші вікна встановлені кілька років тому - їм теж необхідна регулювання.

Характерні несправності, при яких необхідна регулювання пластикових вікон:

- вікна погано закриваюстя;

- з вікна дме, проходить шум з вулиці;

- віконна ручка провертається з працею;

- стулка з працею повертається;

- в морози на вікні утворюється полій на пластиці або на прокладці.

Як регулюються вікна

Існує два види регулювання: простий і складний.

При простій регулюванню налаштовуються ексцентрики на щільність притиснення і вирівнюється орієнтація стулки щодо рами за допомогою петель. Ми добиваємося симетричного перехлеста стулки по периметру рами.

Складна регулювання проводиться коли стулка провисла, або віконна рама розтягнута при монтажі. При цьому отщёлківается штапик і вирівнювання проводиться за рахунок установки додаткових підкладок між склопакетом і стулкою. Це дуже відповідальний процес, тому що неправильне розклинення може привести до того, що склопакет разоб'ётся (з'являться тріщини).

Самостійна регулювання вікон ПВХ

Виконати просте регулювання фурнітури можна і самостійно. Основний інструмент для цього - шестигранний ключ 4 мм (за винятком регулювань фурнітури G-U). На сторінках сайту розміщені інструкції і відеоуроки по регулюванню та обслуговуванню фурнітури деяких марок. Хоча виробники не рекомендують самостійне проведення робіт по регулюванню та обслуговуванню віконної фурнітури - в деяких екстрених ситуаціях дані інструкції будуть корисні. Все ж ми рекомендуємо звертатися до спеціалізованих підприємств для проведення робіт з ремонту та обслуговування вікон.

Наш фахівець виїде до Вас на протязі 24 годин з моменту дзвінка. Гарантія на всі ремонтні роботи - 6 місяців, на замінений фурнітуру - 1 рік.