​Сходи для квартири і будинки - особливості вибору

У цій статті мова піде про сходи, що встановлюються в приватних будинках або двоповерхових квартирах. Такі сходи - і довгострокова інвестиція, і прикраса будинку. Хороша сходи буде чесно служити не одному поколінню. Але, перед тим, як вибрати виробника, визначитеся, чого Ви хочете. Чим більше Ви будете знати про сходи, тим легше Вам буде зробити свій вибір.

Вы можете приобрести качественный детский игровой домик из дерева по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Сходи утворюють два елемент: підстава і сходинки. Додатковими елементами називаються балюстради, перила та декоративні елементи.

Як правило, розрізняють п'ять основних типів сходів:

на больцах,

на косоурах,

складні і висувні (горищні),

на обсадної трубі (гвинтові і спіралеподібні),

комбіновані.

Сходи на косоурах

Косоур - це дві похилі балки, поставлені з боків сходи. Розрізняють прямі, округлі і зубчасті косоури.

Якщо косоур прямій, то сходовий марш прямий. Якщо косоур округлий, то і сходи буде округлої. Верхня частина зубчастого косоура порізана зубчиками, і в ці зубчики вбудовуються сходинки.

У 90% випадків сходи на косоурах роблять з дерева. Виходить дуже красиво і солідно, але є кілька нюансів. По-перше, такі сходи дуже важка, тому що її конструкція дуже важка, масивні балясини і прикраси. Крім того, більше за розміром сходи домінують в просторі. Зрештою, рано чи пізно дерев'яні сходи почне скрипіти.

Сходи на больцах

На щастя, для будинку або квартири можна підібрати і іншу конструкцію. Наприклад, сходи на бильцях. На відміну від сходів на косоурах, система кріплення цих сходинок захована. Вона встановлюється в такий спосіб: в стіні кріпляться гумові прокладки і сталеві Больцах, до яких кріпляться сходинки. Гумові прокладки зменшують вібрацію і скрип під час ходьби. Сходовий марш і перила з'єднані балясинами.

Сходи на больцах дуже зручні, міцні і легкі, вони економлять простір приміщення. Крім того, такі ступені легко ремонтувати: якщо ламається одна сходинка, її нескладно замінити інший, не торкнувшись інших. Так як у сходів на больцах немає бічних кутів або ніш, де могла б накопичуватися пил, їх легко чистити.

Звичайно, сходи на больцах не виглядає так розкішно, як сходи на косоурах. Крім того, багато хто помилково вважає, що через свою легкості сходи на больцах не надійні, хоча це зовсім не так.