Швидкотвердіюча наливна підлога

Для монтажу наливної підлоги в оперативному режимі використовуються швидкотверднучі склади. Вони володіють аналогічними перевагами, що і стандартні суміші для влаштування підлог цього типу, але дозволяють прискорити проведення і завершення робіт. Залежно від умов об'єкта монтажу наливної підлоги вибирається склад, що задовольняє заданим параметрам. Різноманітність виробників і марок швидкотверднучих сумішей дає можливість врахувати всі нюанси майбутніх робіт і умов їх проведення.

Лучший интернет-магазин сантехники предлагает Вашему вниманию огромный ассортимент товара по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Особливості пристрою швидкотверднучого наливної підлоги

Закладена виробниками в матеріал можливість прискорення виконання поставлених завдань не повинна вводити в оману. Навпаки, швидкість затвердіння вимагає ще більш уважного і обережного підходу до виконання робіт, із суворим дотриманням всієї технології. Ось чому перевага швидкотверднучого складу - це і своєрідний його недолік. Суміш потрібно приготувати, використовувати і довести підлогу до необхідних технічних та якісних параметрів дуже швидко - в середньому протягом 20 хвилин в залежності від марки.

Очевидно, що відсутність знань, досвіду роботи в цілому з наливними підлогами в ситуації із застосуванням швидкотверднучих складів кратно збільшує ризик допущення помилок і отримання покриття з дефектами. З цієї причини їх не рекомендується використовувати тим, хто ніколи не займався пристроєм наливних підлог, не має ні належного рівня підготовки, ні необхідного обладнання.

Швидкотверднучі склади дозволяють виконувати як чорнову обробку підлоги, так і фінішну - потрібно лише правильно підібрати необхідний в конкретній ситуації варіант суміші.

Сама технологія монтажу швидкотверднучого наливної підлоги серйозно не відрізняється від технології пристрою звичайних підлог цього типу, включаючи:

обстеження і підготовку підстави;

приготування розчину і заливання;

вирівнювання і додаткову обробку з метою доведення до потрібного стану.

Приблизний термін очікування готовності статі до експлуатації (можливості ходити) становить 2-3 години, але, якщо планується проведення інших робіт (укладання фінішного покриття), рекомендується почекати до закінчення 72 годин. За цей час волога зможе повністю випаруватися.