​Способи очищення засміченою раковини

Причини засмічення раковин є абсолютно банальними. А професійні фахівці, які займаються цими проблемами, справляються досить добре і знають багато способів, як очистити раковину і зливні труби.

Найчастіше ці питання виникають через те, що коли миється посуд, не дрібні відходи їжі проходять в зливну трубу і там застряють. Виходить сміттєвий тромб, який утворюється біля стоку і там, де є вигини зливної труби. В основному, ця проблема вирішується завдяки вантузи - це спеціальний інструмент, який призначений для чищення каналізаційної труби і являє собою клапан з гуми з дерев'яною ручкою. Його принцип роботи - це зворотно - поступальні рухи ручкою-тримачем, вдавлюємо клапан накриває отвір раковини, потім відтягує назад, робимо це енергійно до тих пір, поки не досягнемо бажаного результату. З-за такого впливу в трубах з'являється перепад тиску, що призводить до "розколювання" засмічення на більш дрібні фрагменти, які в наслідок можна видалити звичайною проливкой води з крана.

Качественная пленка пвх стрейч купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Ще одним варіантом засмічення труб є жирові відкладення на стінках. Їх утворення відбувається за дуже великий проміжок часу. На їх збільшення позитивно впливає відсутність профілактики за допомогою хімічних спеціальних засобів, які можна купити в будь-якому супермаркеті. Якщо вам необхідно позбутися від такого роду засмічень, то слід в висушений каналізаційний стік залити приблизно на пару годин засіб для видалення жирового нальоту, потім пролити ретельно гарячою водою. У випадках середнього забруднення допоможе на всі сто, в іншому випадку використовуйте вантуз.

Також можливе застосування при великих засорах троса з дроту, обертовими рухами просуваєте по всій довжині ділянки труби. Важливо пам'ятати, що кінець троса повинен бути злегка розпущений, щоб більш ефективно видряпувати засмічення. Після завершення прогону обов'язково зробити проливку гарячою водою.

У випадках, коли труби виконані не з металу, а з пластику і до них є вільний доступ можна абсолютно спокійно розібрати всю магістраль і звичайним йоржиком вимити черзі всі елементи. Потім залишиться лише зібрати все назад і перевірити герметичність зібраної конструкції.

Для очищення раковин існують спеціальні засоби, які розчиняють сміттєві пробки, але врахуйте, що вони дуже токсичні. Для профілактики рекомендується використовувати фільтри для пом'якшення води і необхідно один раз в тиждень виливати в раковину окріп (приблизно 1 літр). Якщо ж це все не допомагає, то найкращим варіантом буде використання вантуза, але ні в якому разі не варто використовувати миючий засіб промислового виробництва.