ТермодеревоТермодерево - це оздоблювальний матеріал з деревини, який пройшов термічну обробку при високих температурах. Застосовується термодревесина для оздоблення фасадів будинків, терас, лазень і саун, садових архітектурних форм, альтанок, зон навколо басейну, садових доріжок, пірсів, і ін. Термічна обробка перетворює дерево в міцний матеріал, завдяки чому спектр застосування термодревесини досить широкий, а терміни і якість експлуатації значно вище в порівнянні з матеріалами зі звичайного дерева

Якісне термодерево Ви можете придбати на сайті: http://finstroy.kiev.ua/Termoderevo, ціни Вас приємно здивують.


У нас представлений великий асортимент термодревесини від кращих виробників. Пропонуємо купити термодеревину фінського і українського виробництва.

Як купити

З переваг цього матеріалу можна відзначити наступне:

1. Довговічність

Під час термічної обробки в деревині відбувається розпад цукрових частинок, тобто в термодерево більше не залишається поживних речовин для розмноження грибка, який викликає гниття. Такий матеріал підходить для використання на відкритому просторі навіть без додаткової обробки.

2. Збереження форми і розмірів під час експлуатації

Після термообробки вміст вологи у виробі значно знижується, завдяки цьому термообработанная дошка зберігає форму і розміри значно краще, ніж звичайна деревина.

3. Хороша теплоізоляція

За результатами випробувань, теплопровідність термодерева зменшує на 25% в порівнянні з необробленими матеріалами. Це властивість дозволяє з успіхом використовувати його для облицювання фасадів будівель, саун, бань, і інших архітектурних форм.

4. Не виділяються смоли

Смоли зникають в процесі температурної обробки, в результаті чого готовий виріб перестає виділяти смоли навіть при високих температурах.

5. Екологічно чистий матеріал

Для термообробки деревини використовується тільки пар і тепло, виключаються будь-які хімічні речовини. Крім цього, під час обробки великий відсоток органічних речовин і викидів, які виділяються в повітря звичайною деревиною, видаляються з матеріалу.