​Вибір вхідних дверей

Всякий будинок починається з вхідних дверей, за винятком тих, до вибору якої необхідно підходити з особливою увагою.

Вхідні двері повинні відповідати наступним ключовим критеріям:

Безпека (Переважно металеві двері з високою стійкістю до злому з надійним замковим механізмом);

Візуальний контроль (Двері повинні бути обладнання оком, оглядовим бронестеклом або камерою дистанційного спостереження);

Теплло - і шумоізоляція (Для північних районів країни особливо яскраво виражена проблема промерзання дверного полотна);

Самые интерсные игры только на сайте https://softexpert.info/ в свободном доступе.

Протистояння злому (Установка прихованих петель, посилених кріплень і пари складних замків);

Краса (Як би не була безпечна двері, товстий шматок металу виглядає не дуже привабливо).

вибір матеріалу

Кращим матеріалом для вхідних дверей, звичайно ж, є метал, найчастіше використовується високосортна сталь, однак в деяких випадках її підміняють низькоякісної бляхою, товщина якої менше 1 мм. Металевий лист повинен бути цілісним (без зварних швів), товстим (не менше 2 мм.), З ребрами жорсткості (поздовжні і поперечні куточки).

Дверна короба повинна бути товщі, ніж двері (2 - 4 мм.), Мати як мінімум 6 товстих монтажних фіксаторів (вуха), а також приховувати петлі.

Підбір дверної коробки, втім, як і самих дверей - важливий етап, як правило, заміри повинен зняти представник компанії - виробника дверного полотна, для самостійного зняття мірок знадобитися вимірювання довжини, ширини, глибини отвору і діагоналі прорізу.

Безпека

Головне для вхідних дверей - це безпека, звичайно - металеві двері витримає невеликий наліт вандалів, але проти професіоналів навіть вона не встоїть. Тому навіть, якщо ви шукайте двері дешево каталог ціни, характеристики дивіться уважно. Щоб убезпечити себе і врятувати майно необхідно:

Встановити внутрішні приховані зворотні петлі з посиленим механізмом (їх не зможуть зрізати, а полотно буде неможливо зрушити з місця);

Встановити вічко з кутом огляду в 180 градусів (щоб візуально спостерігати за всім, що відбувається в під'їзді);

Встановити додатковий замок, а також обладнати замки додатковими верхніми і нижніми штирями;

Придбати елементарну засувку і ланцюжок.

Подбати про якісну установці дверного полотна (зазорів і щілин бути не повинно, а самі вуха необхідно добре замурувати в стіні)

Комфортабельність і затишок

Безпека - це добре, але як же бути з протягами і холодом? Метал має високу теплопровідність і може посилювати і передавати холод в квартиру, щоб уникнути цього рекомендується утеплити вхідні двері. Як утеплювач можна використовувати мінеральну вату, листи пінопласту, ековату і т.д. Утеплювач поміщається в порожнечі двері, між ребрами жорсткості. Поверх утеплювача можна натягнути натуральну шкіру або приховати його дерев'яним полотном.

Що стосується естетики, то металеві двері можна прикрасити звареними кованими елементами, перефарбувати в більш яскраві кольори, а також підібрати гарну фурнітуру (яскраву ручку і незвичайний вічко).