Вибираємо піддон для ванної кімнати

Комфорт має всюди оточувати людину, винятком не є й ванна кімната. Кардинально змінити стиль ванни, додати корисну додаткову площу можна за допомогою пристрою піддону.

Сегодня выбор ванны - процесс не простой и к нему надо относиться с ответственностью, ведь эта покупка делается не на один год. Самые качественные чугунные, стальные, акриловые ванны купить можно в интернет-магазине Prombaza77, где они представлены в большом ассортименте и по очень выгодным ценам.

Як вибрати піддон

Фахівці рекомендує зробити вибір за такими критеріями:

1. Матеріал;

2. Габарити;

3. Радіус округлених елементов

4. Місце для монтажу;

5. Антислизькі характеристики;

6. Температурний режим поверхні;

7. Рівень шуму.

Раціональне місце для монтажу

Прийнято монтувати пристрій або з краю біля стіни, або в центрі кімнати. Насправді кращого варіанту немає. Все залежить від площі кімнати й конфігурації піддону, а також місці підводки водопостачання та каналізаційного отвору.

Якщо не планується глобальний ремонт, краще поставити піддон на колишньому місці ванни. Напівкруглий елемент підходить для кута, квадратний виріб - для душової ніші.

Який піддон не ковзатиме

Головне в кабіні - безпека, тому щоб не впасти, краще віддавати перевагу перевіреним пристроям. Самими слизькими піддонами визнані сталеві рішення.

Не буде ковзати піддон:

1. Сантехніка, виготовлена з акрилу;

2. З рельєфним малюнком;

3. Текстури імітації натурального каменю;

4. Пристрій, всередині якого є гумовий килимок або дерев'яна решітка.

Рівень шуму

Не менш важлива й здатність піддону видавати мінімальні звуки від струменя води. Знову ж металеві пристрої прийняті самими гуркітливими, й чим більше товщина піддону, тим сильніше звукова віддача. Тому не варто купувати чавунний або сталевий виріб. Тихими ж названі акрилові та піддони їз штучного мармуру.

Тепла або холодна текстура

Звичайно,

комфортніше стояти на теплому полотні, в цьому плані чемпіоном покликаний акрил, він довго остигає й швидко нагрівається. На другому місці сталевий піддон. А любителям холоду сподобається кераміка та штучний мармур, які навіть при довгому впливі гарячого потоку залишаються холодними.