Використання в будівництві сосни та ялини

Без пиломатеріалів в будівництві нікуди, і навіть з приходом сучасних будівельних матеріалів, деревина продовжує користуватися великою популярністю. Вся справа в тому, що деревина має відмінні якості.

На сегодняшний день одним из основных инструментов, который должен быть в арсенале каждого садовода или дачника, является бензопила. На своем сайте http://samrem.com.ua/sad/tsepnye-pily/benzinovaya-pila-rostekh-bp-52-pro-detail интернет-магазин строительных инструментов СамРем представляет огромный ассортимент самых лучших и качественных строительных инструментов, которые необходимы мастерам различных направлений.

Найчастіше в будівельній та інших сферах використовується ялина й сосна. Властивості цих порід деревини в значній мірі схожі. Міцність пиломатеріалів з даної деревини дуже висока, вони добре протистоять механічній дії.  Крім всього цього сосна та ялина у великій мірі схожі за фактурою і кольором. Різниця виявляється на вміст смоли. В сосні міститься більше смол, ніж в ялині, тому з неї отримують різні види смол. Крім цього, сосна має невелику кількість сучків. Але ялина не по всіх параметрах поступається сосні, вона перевершує сосну за якісними показниками.

Якість деревини багато в чому залежить від вмісту в пиломатеріалах вологості. Крім цього деревина повинна бути оброблена різними засобами захисту. Приділяти увагу на захисті, необхідно ще з самого початку. При дотриманні будівельних технологій і комплексного захисту деревини, пиломатеріали можуть прослужити довгі роки.

Ялина й сосна відносяться до сімейства соснових, їх відмітна особливість полягає в зміст у великій кількості смоли. Якісна деревина повинна бути сухою достатньою мірою. У цьому стані вона добре протистоїть волозі, не гниє й має достатню міцність.

Модрина також має достатню популярність і також відноситься до сімейства соснових. Міцність і твердість модрини значно вище, ніж у сосни та ялини. Але не дивлячись на це, виконувати захист деревини також необхідно. Великий мінус модрини полягає в тому, що вона має високу вартість у порівнянні з іншою деревиною, тому й використовуються не так часто як сосна та ялина.

Березу найчастіше використовують при оздоблювальних роботах. Пиломатеріали із берези володіють високою міцністю й твердістю. А ось для будівельних робіт березу не варто використовувати, оскільки вона погано протистоїть грибку, саме тому вона досить швидко починає гнити. Таким чином використовувати березу потрібно для вторинних та оздоблювальних робіт, а для будівництва вона не придатна.