Водяне Опалення Каркасного Будинки

komm На стадії проектування каркасного будинку, необхідно також задуматися про те, яким чином в ньому буде влаштований комплекс інженерних систем і комунікацій.Взагалі ж повністю готовий до експлуатації будинок повинен бути укомплектований: системою водопостачання (гаряча та холодна вода), системою електропостачання, системою опалення, системою каналізації і системою зв'язку (телефон, телебачення, інтернет).

 

Отже, при влаштуванні системи водопостачання в каркасному будинку, як правило, з'єднуються дві підсистеми: зовнішнє джерело води (колодязь або свердловина), плюс внутрішня розводка труб.Досить часто земля, на якій здійснюється будівництво приватного будинку, знаходиться дуже далеко від магістрального водопроводу.Тому доводиться використовувати автономні джерела води, в більшості випадку це грунтові води.Краще, звичайно ж, бурити свердловину до другого шару грунтових вод, але деякі цілком задоволені і тими водами, що знаходяться на першому рівні, зрозуміло, якщо вони чисті.Найідеальніший варіант - це артезіанська свердловина, але вона розташовується дуже глибоко, і за це доведеться заплатити дуже кругленьку суму.За допомогою електронасоса вода піднімається зі свердловини на поверхню.

 

Всередині будинку розводка системи водопостачання, реалізується за допомогою пластикових труб.Їх обов'язково захистити гофрованим рукавом або ж ТЕРМОФЛЕКС. Система воздушного отопления в каркасном домеЩо стосується гарячого водопостачання, то воно, як правило, зав'язане з системою опалення каркасного будинку.Котельне обладнання в таких випадках передбачає окремий контур або бойлер, в якому завжди готова гаряча вода для використання.

 

Без електрики сьогодні навряд чи хтось погодиться жити, тому питанню електропостачання каркасного будинку слід приділити увагу ще на етапі підготовки до будівництва і підвести відповідні комунікації до своєї ділянки.Усередині каркасної дерев'яної стіни електропроводка обов'язково повинна проходити тільки в спеціальному захисному рукаві з металу - це правило навіть не обговорюється.Розподільні коробки також зобов'язані бути в надійному корпусі.

 

Choice Опалення в karkasnom купола існує декілька: vodânoe, Aerial, kotoroi інтегрується в системи вентиляції, автономне - osnovannoe в infrakrasnyh нагрівача, розташованого за межами в різних областях будинку.Також присутні допоміжні системи опалення, які можуть бути представлені каміном, піччю, теплими підлогами і т.д.

Возможно вам понравится

Монтаж водяних теплих підлог VALTEC
Монтаж водяних теплих підлог VALTEC
Як зробити теплу підлогу в 2-х
Як зробити теплу підлогу в 2-х
тепла підлога (в котеджі 360м ^ 2)
тепла підлога (в котеджі 360м ^ 2)
Опалення приватного будинку. Монтаж
Опалення приватного будинку. Монтаж

Збереження Котеджі & Nbsp; & mdash; & NBSP; Пенсіонер
Вікна. Взимку, якщо не namečaetsâ бачив Dacia, кращий з них близько дерев'яний або metalličeskimi sitam.Це допоможе запобігти ..