​Як здійснити вентиляцію тришарової стіни, утепленою мінеральною ватою

Точка роси, або місце конденсації вологи, може перебувати в повітряному проміжку або в утеплювачі з мінеральної вати, тому необхідно дати волозі можливість випаровуватися через повітряний зазор. Для цього в облицювальній шарі слід залишати вентиляційні щілини, що забезпечують циркуляцію повітря в повітряному проміжку. Рекомендується виконувати такі отвори також під вікнами, щоб уникати скупчення вологи в цих місцях.

Непровітрюваних зазор приводить до значного погіршення теплоізоляційних властивостей зовнішньої стіни, виникнення вологих плям на стінах, що в підсумку викликає утворення грибка.

Вентиляційні щілини повинні бути розташовані в нижній частині стіни, через кожні два вертикальних шва, а також під карнизним звисом.

Вы можнете заказать выездные фуршеты спб по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

перегородки

Товщина перегородок і матеріал, з якого вони повинні бути зведені, завжди вказані в проекті. Внутрішні перегородки виконують лише функцію поділу спільного простору на окремі приміщення і не мають з'єднань з перекриттям, тому для забезпечення стійкості вони не можуть бути занадто тонкими. Під час зведення несучих стін в місцях примикання до них перегородок закладаються анкери. При виконанні кладки перегородок анкери входять в їх горизонтальні шви. З'єднання перегородок з несучими стінами перев'язкою кладки може спричинити перерозподіл навантажень, і, як наслідок, з'являються тріщини в перегородках.

Важлива послідовність виконання робіт - перегородки не можна зводити до тих пір, поки не влаштували перекриття. До початку спорудження перегородок всередині потрібно демонтувати опалубку перекриття. Якщо окремо стоїть перегородка дуже довга і висока, її кладку обов'язково армують, що має відзначатися в технічній документації.