​ЗАМОВИТИ ГАРЯЧУ ПІЦУ НА ДОМ

Шедеври італійської кухні - улюблена всіма піца з м'ясом, сиром, овочами, обрамлена пишним рум'яним тестом. Ми пропонуємо Вам замовити піцу, доставка додому або в офіс здійснюється по всьому місту протягом години. Для вас:

пепероні;

Маргарита;

4 сиру;

Барбекю;

Гавайська та інші хіти.

Чому саме ми? Наша піца - це рівномірно пропечене пишне тісто із золотистою скоринкою і великою кількістю дуже смачної начинки. Трохи про процес приготування: тісто замішують вручну, розкочують тонким шаром, покривають італійську піцу соусом і викладають начинку. Після чого блюдо випікають в спеціальній печі, стежачи за тим, щоб воно пропеклося однаково з усіх сторін. Вона залишатиметься теплою весь час, поки Ви її їсте.

Пицца астана ощутите неповторимый вкус по самой выгодной стоимости нас егодняшгний день.

Власний конструктор піци на нашому сайті дозволяє виключити ті інгредієнти, які Вам не до смаку, залишивши тільки все найцінніше. Наприклад, хтось не любить цибулю або перець, на нашому сайті є можливість замовити це італійська страва без тих чи інших інгредієнтів. Існує безліч рецептів піци, що дозволяють задовольнити найрізноманітніші смакові пристрасті. Так, тим, хто любить гостру їжу, «Достаевский» пропонує страви, помічені спеціальним значком у вигляді пекучого перцю. Перепробували все піци? Продегустують наші новинки і страви від шеф-кухаря.

З радістю повідомляємо Вам про безкоштовну доставку піци на будинок. Ми привозимо гарячу піцу, що називається «з димком», в якій вистачає всього: і тесту, і начинки. Пропонуємо самостійно оцінити якість продуктів, які ми додаємо в свої страви.