Безшовні тканинні стелі Clipso - флагман дизайну в будинку

У кожному будинку, крім стін, підлоги в основі дизайну важливу роль відіграє стеля, і від того, яку стельову систему ви використовуєте, буде залежати успіх вашого будинку. Натяжні стелі Clipso - це успіх, професійну майстерність та неперевершений дизайн, який може докорінно змінити ваше уявлення про відмінний стелі, який відповідає духу часу. Натяжні стелі Clipso - це екологічно чистий матеріал, який відповідає вимогам світової сертифікації категорії А +. Екологічний чистий стелю - це вимога нашого часу, а стеля Clipso впевнено тримає марку безпеки і довіри.

Самый большой гипермаркет галактика в донецке предлагает Вашему вниманию огромный ассортимент товаров по самым выгодным ценам на сегодняшний день.

 • У виробничому процесі використовується тільки екологічно чистий матеріал останнього покоління, який створює міцний і надійний багатошаровий тканинний безшовний стелю Clipso.
 • В процесі установки і монтажу повністю виключається присутність традиційної газової гармати, на її місце приходить нова, вдосконалена технологія Fissazione Cavo-Basata, яка здійснює монтаж через шнур. Таким чином, нагрівання приміщення не буде, при цьому виділення токсичних речовин повністю виключені.
 • Передові технології і нові кроки безшовної натяжної стелі Clipso.

  Екологічні переваги - це пальма першості нових натяжних стель серії Clipso. Крім цього, натяжні стелі Clipso самі відмінні і бездоганні тканинні безшовні стельові системи в вашому домі. Виробник зумів добитися відмінних результатів при виробництві безшовного стелі, ви можете самі переконатися в тому, що натяжні стелі Clipso - найкращі, відмінні і самі передові технології в будівництві.

  1. Полотно має ширину 5 метрів, а це значить, для стандартної кімнати повністю виключені появи видимих зон у вигляді шва. Ваша кімната буде мати привабливий вигляд, завдяки вдосконаленій системі виготовлення полотна.

  2. Простий монтаж. Вам більше не потрібно виносити з кімнати меблі, оргтехніку. Все дуже просто - сучасні технології дозволять без зайвих «переміщень» провести монтаж стелі в потрібному місці і в потрібний час. Все дуже швидко і доступно!

  3. Міцність на висоті. Ніякі механічні «казуси» та інші моменти не вплинуть на цілісність стельової конструкції. Вся робота пройде ідеально, і без зайвого нервування.

  4. Стійкість до вологи. Унікальна конструкція здатна витримати будь-яку воду і вологу, тому сміливо встановлюйте стелю у ванній, сауні, басейні.

  5. Чи вигідно. Натяжна стеля Clipso - це бюджетний варіант і неперевершена краса, така стеля буде доступний навіть того, у кого обмежений бюджет.

  6. Ні пожежі! Стеля має спеціальний пожежний сертифікат, який підтверджує його відповідність протипожежної безпеки.

  7. Мінімум догляду. Досить звичайної м'якої губки і стандартних миючих засобів, щоб привести стеля в належний вигляд, в разі забруднення.

  8. Ні провисання! Стеля не провисає навіть роки потому. Унікальна технологія повністю виключає провисання, навіть якщо перепади температури будуть великі.

  9. Вічність! Ваш стеля прослужить вам вірою і правдою без малого 25 років, і за всі ці роки ви будете тільки насолоджуватися красивим і міцним стелею.

  Для кого потрібні натяжні стелі Clipso

  Сфера застосування сучасних стель достатня, обширна, це приватне домоволодіння, солідний офіс, соціальна установа і багато інших місць. Основні місця, де можна використовувати натяжні стелі Clipso:

  - кімнати житлового типу (квартири, дачі, заміська нерухомість);

  - кімнати і приміщення з підвищеною вологістю (ванні, басейни, сауни);

  - холодні приміщення (гаражі, балкони, тераси і т.д.);

  - соціальні та медичні установи (школи, дитячі садки, оздоровчі комплекси, лікарні, поліклініки);

  - приміщення, де є характер низької стелі;

  - приміщення з нестандартним або ламаним типом стелі.

  Відмінне і сучасне рішення для вашого будинку - стильні і сучасні натяжні стелі Clipso!