Будівництво каркасних будинків Проекти

Будівництво каркасних будинків

Пропонуємо Вам ознайомитися з нашими проектами каркасних будинків.Ви можете вибрати як вже готовий проект типового канадського будинку, можете внести до нього зміни, а також звернутися до нас зі своїми картинками і плануваннями Вашого будинку, навіть якщо він виконаний за іншою технологією.Ми обов'язково Вам допоможемо!

 

Популярні проекти каркасних будинків

 

Пропонуємо вам вибрати сподобалася проект.Якщо вам захотілося тільки купити проект, то ви можете зробити це дистанційно: Вам висилається договір і рахунок на оплату, оплата проводиться в будь-якому банку вашого міста.Ви висилаєте нам скановану підписану останню сторінку. Після вашої оплати, ми висилаємо вам проект в електронному вигляді, в pdf форматі, а також акт приймання, який ви так само підписуєте і висилаєте нам по електронній пошті.

 

Якщо у вас виникли додаткові питання, то зв'язуйтеся з нами по телефону, скайпу, або пишіть по електронній пошті.

 

Зверніть увагу на насиченість проекту, в залежності від цього різна вартість.Є архітектурна частина (АР) яка включає тільки габаритні характеристики будинку.Є робоча частина (РП) яка включає АР частина плюс вузли і конструкції будинку (розкладка балок, крокв).Є окремі частини по інженерії, розділи: (Е) електрика, (ОВ) опалення-вода, (ВК) вентіляція- каналізація.

Возможно вам понравится

Проект будинку. Будівництво
Проект будинку. Будівництво
Проекти каркасних будинків
Проекти каркасних будинків
проект
проект
Будівництво каркасних будинків
Будівництво каркасних будинків

Компанія «Технологія» виконує будівництво каркасних будинків & Nbsp; & mdash; & NBSP; Molnet.ru
Obraŝaâs 'Це ТОВ ГК «Технологія», клієнт може вибрати проект kotoryj ідеальний OBRAZOM podojdet під його nuždy.«Каркасні будинки мають безліч переваг. За рахунок малої ваги саме будинки цього типу ..