​Будинки з бруса: нові технології плюс вічні цінності

Будинки з брусаЧто не говори, але людина втомлюється від постійного перебування в бетонних стінах. Вулиці навіть найсучасніших міст починають дратувати і нервувати, і в цей момент хочеться чогось справжнього, натурального і природного. Саме час згадати про дерев'яних будинках.

Якщо ви збираєтеся будувати будинок на заміській ділянці для відпочинку або для постійного проживання, то зверніть увагу на натуральну деревину. Ви можете побудувати рубаний будинок, будинок з оциліндрованої та клеєного бруса або щитової - як бачите варіантів багато. Головне, що у вас буде можливість отримати справжню дерев'яну споруду, яка має сучасними благами цивілізації.

Профессиональная разработка сайтов заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Розглянемо варіанти будівництва з оциліндрованих і клеєного бруса. Цей матеріал використовують для будівництва будинків не вище 3-х поверхів. Будинки виходять світлими і легкими, з особливим, сприятливим мікрокліматом. У цьому будинку будуть прекрасно себе почувати навіть алергіки. Тут ніколи не виникне парникового ефекту, повітря буде чистим і свіжим, з ароматом деревних смол.

Деревина володіє прекрасними теплозберігаючими властивостями. Якщо монтаж проведено правильно, то господарям не доведеться витрачатися на додаткове утеплення. Навіть в найхолодніші зими будинок з бруса легко протопити. Для досягнення комфортного тепла в приміщенні знадобиться всього кілька годин. А ось спекотним літом в будинку довго зберігається прохлала і додатково охолоджувати його майже не треба.

Оциліндрований брус - це колода ідеальної форми. Досягти такої точності вручну просто неможливо, це робиться деревообробними верстатами. Монтажний паз в ньому теж ідеальний, він дозволяє домогтися щільного з'єднання без щілин. Для захисту від павутинних тріщин, що з'являються при усушку, передбачений компенсаційний шов.

Клеєний брус відрізняється від оциліндрованих прямокутною формою. Багато хто вважає це основною перевагою будинків з клеєного бруса, так як можна отримати зручну рівну поверхню, на яку легше монтувати деталі інтер'єру. Прямокутний брус щільно прилягає один до одного і виключає виникнення містків холоду.

Сучасні матеріали дозволяють захистити деревину від одвічних ворогів: вогню, води, грибків і плісняви. Для цього передбачені просочують склади. Все, що вам треба, це правильно доглядати за своїм будинком. Саме будівництво не викличе великих труднощів. Модулі виготовляється строго по проектам і не вимагають багато часу на складання. Це своєрідний конструктор для дорослих, деталі якого ідеально підігнані.

При будівлі звичайних дерев'яних будинків доводилося давати не менше року на усушку, якщо будувати з клеєного бруса, то чекати не доведеться. Технологія виготовлення цього будівельного матеріалу передбачає використання ретельно просушені плашок.

Скористайтеся перевагами сучасних технологій для побудови екологічно чистого будинку з натуральних матеріалів. Це принесе вам справжнє задоволення, адже в нашому світі залишається так мало справжнього.