Деревяна мансарда

При зведенні сучасного житлового будинку майже не можна обійтися без оформлення мансарди, так як це дуже зручно і не становить труднощів. У приміщенні дерев'яної мансарди або будь-якої іншої можна обладнати кімнати різного призначення, але вони все повинні відповідати певним правилам. Базові вимоги до оформлення приміщень - компактність, універсальність і зручність.

ГП жд донецк преглашает на работу специалистов, на выгодных условиях.

Якісно утеплюємо мансарду, для того що б мансардне приміщення можна було використовувати як житлове. Часто при облаштуванні використовується різна висувна меблі та світильники, які допомагають візуально збільшити приміщення., Меблі в мансардному приміщенні розставляють з урахуванням плоских і похилих стін. Найчастіше радять залишати відкритим центральний прохід дерев'яної мансарди, який має найбільшу висоту, а простір між підлогою і дахом використовувати під всілякі ємності для зберігання необхідних предметів.

Деякі складнощі можуть виникнути при влаштуванні дерев'яної мансарди в готовому житловому будинку. Проблеми розміщення сходів виникають досить часто, а також питання зміцнення перекриттів і забезпечення теплоізоляції. Благоустрій мансарди на горищі старого будинку представляє додаткові складності. Упорядковуючи дерев'яну мансарду стіни як правило обробляють вагонкою, спеціальними панелями або фанерою, а крокви покриваються пинотексом. Дерев'яна підлога оформляється зверху ізолюючого матеріалу, також мансарду можна утеплити і користуватися їй в холодну пору року. Для житлових приміщень рекомендують використовувати світлі тони, щоб зменшити психологічний ефект тиску замкнутого простору.