​Дорогий ремонт квартир

Якісний дорогий ремонт квартири наскільки це дорого? Що це взагалі означає - дорогий ремонт? Все більше наших співгромадян хочуть жити в комфорті і готові за це платити. Розбираємося, як зробити ремонт квартири дорого, і чи буде воно того коштувати.

Елітний дорогий ремонт залу в класичному стилі

Ремонт квартири дорого СПб

Знакомства для взрослых помогут Вам найти свою вторую половинку в ближайшее время.

Існують різні класи ремонту: вони розрізняються типами робіт, якістю матеріалів, ексклюзивністю. Природно, і ціною теж, так простий Економ обходиться приблизно від 3 000 рублів за м2, в той же час Преміальний ексклюзивний ремонт вважається від 12 000 рублів за м2.

Детальніше про всі класах ремонту квартири під ключ читайте тут.

Повертаючись до дорогого ремонту квартири, його основна мета: якісний, комфортний, капітальний ремонт за останнім словом техніки, красиве і стильне оформлення, затишок, практичність, сучасні технології.

Сучасний дорогий ремонт в стилі Хай-тек

«Я витратив на ремонт своєї двушки майже мільйон рублів, це хіба мало?», Здивувався одного разу наш клієнт. Ні, звичайно, це дуже пристойно. На будь-який ремонт, навіть косметичний, потрібна пристойна сума, особливо якщо душа просить якості і комфорту.

І все ж існує дуже дорогий ремонт квартир, ціна якого за квадратний метр починається від 30 000 рублів, і це тільки за обробку. Якщо коротко, то дорогий ремонт відрізняється наступними ознаками:

Житло підвищеного комфорту, велика квадратура, престижний район міста.

Обов'язкова розробка індивідуального дизайн-проекту, виконана професійним дизайнером.

Капітальна заміна всіх інженерних систем, переоформлення електрики і водопроводу, ретельне вирівнювання підлоги, стін і стелі.

Класичний дорогий ремонт вітальні в світлих кольорах

Примирення сучасних технологій, в тому числі системи «Розумний будинок», установка теплої підлоги, хорошою охоронної системи.

Чистова обробка натуральними матеріалами преміум-класу.

Після закінчення ремонту ви отримуєте повноцінне житло, готове до заселення.

Трохи про матеріали. Чим відрізняється просто якісний одяг від одягу світових брендів? Правильно, ім'ям дизайнера. У світі матеріалів для обробки і ремонту квартир теж є свої Armani і Gucci.

Не так давно один наш клієнт для ремонту ванної та туалету, площа 10 м2, замовив оздоблювальні матеріали з Європи на 890 000 рублів. І це тільки плитка, ванна і унітаз. Плюс робота майстрів, яка вважалася за 8 000 рублів за м2. В результаті дорогого капітального ремонту квартира перетворюється на справжній музей, твір мистецтва.