Хижі акваріумні рибкиЦихліди хоч і хижі, але при цьому вони не зліше, ніж мирні акваріумні рибки. Просто так склалося, що вони змушені харчуватися м'ясом.

Насправді цихліди відрізняються набагато більш високим інтелектом, ніж мирні рибки. Тому спостерігати за ними - справжнє задоволення.

Треба сказати, що зміст цихлид в акваріумі стало можливим зовсім недавно. Всього кілька десятків років тому до нас завезли цихліди Африканського озера Малаві (мамлавійскіе цихліди), а також Амерікаскіе цихліди.

Після появи їх в наших акваріумах вони відразу ж полюбилися нашим аквариумистам і по сьогоднішній день користуються великою популярністю серед новачків і досвідчених «акваріумоводов».

Переваги малавійських цихлид

Вы можете приобрести такую рыбку как цихлидка по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Малавійські цихліди, як правило, дуже яскраві і рухливі, що робить ваш акваріум барвистим і динамічним. Особливе поведінку малавійських цихлид при догляді самця за самкою не залишить нікого байдужим. Самці цихлид озера Малаві на порядок відрізняються яскравістю і граціозністю в порівнянні з самками свого сімейства.

Переваги амерікансікіх цихлид

У свою чергу, риба американських вод досить спокійна. Так само яскраво забарвлена і захоплює своїми розмірами. Великі американські цихліди такі як Астронотусов або Флавер-хорн, а так само Арована і звичайно ж знаменита хижа Піранья, користуються особливою популярністю серед акваріумістів. Такі риби виглядають особливо привабливо.

оснащення акваріума

Акваріум для малавійських і американських цихлид повинен бути укомплектований хорошим обігрівачем і компресором. Температура і кисень грають важливу роль в житті таких риб. Так само варто приділити особливу увагу фільтру. Він повинен бути якісним і потужним, щоб впорається з великим обсягом акваріума і кількістю риби, так як вони люблять поїсти. До речі, про «поїсти». Правильно підібраний корм для ваших хижаків також має велике значення!

З ціхлідамі (як американськими, так і африканськими) як правило немає особливих проблем, вони не складні в догляді, але знання з початку придбати треба.

У магазині Акваріумний світ представлений широкий вибір цих чудових, яскравих і розумних хижих акваріумних рибок. Ми з радістю допоможемо вам з вибором!