Кілька порад для ремонту в квартирі, коли у вас є діти

Робити ремонт квартири своїми руками, коли у вас є діти, це дуже важко! Деякі з вас, прислали мені електронні листи і коментарі, питаючи як можна робити ремонт у своїй квартирі, якщо у вас під ногами постійно плутаються дітлахи.

Незважаючи на хаос і кризи, який постійно відбуваються, ми з чоловіком змогли виконати багато робіт своїми руками в нашому будинку, так що якщо у вас є маленькі крихти, цей пост для вас.

Срочный автовыкуп Киев поможет Вам продать авто за короткое время дорого.

Кілька порад для ремонту в квартирі, коли у вас є діти:

Працюйте позмінно. Ми знайшли спосіб об'єднатися, щоб виконати облаштування будинку. У більшості проектів, він робить роботу з електроінструментом (різка та забивання цвяхів в деревину для віконної обробки, полки і т.д.) в той час як я граю з дочкою у дворі або в ігровій кімнаті. Карбування, фарбування і шліфування, зазвичай я беру на себе.

Використовуйте роботу для навчання дитини. Багато разів, в безпечних ситуаціях, ми дозволяємо дочки приєднатися до нас. Ми показуємо їй, як вимірювати рулеткою, крейдяні лінії і рівні роботи. Ми дозволяємо їй трохи використовувати молоток, щоб допомогти нам забивати цвяхи, і ми помістимо її на наших колінах під час інших операцій. Ми контролюємо всі, звичайно, але це завжди цінний урок, показати їй як речі працюють і як можна пишатися роботою своїми руками. Цього точно вона ніколи не отримає від перегляду IPad.

Дайте дітям свої власні завдання. Через кілька днів ми дали дочки свій власний шматок дерева, щоб намалювати красивий малюнок.

Використовуйте освітні програми. Якщо нам потрібно деякий додатковий час, ми дамо їй наш стільниковий телефон, щоб відвернути її на чуть-чуть.

Найміть няню. Нам дуже пощастило жити поруч біля обох бабусь / дідусів, тому ми організовуємо зустріч з ними завчасно щоб віддати її десь протягом ігрового дня, коли беремося за проект. Якби їх не було поруч, ми б, ймовірно, найняли няню, тому що ми працюємо швидше без дитини. Воно того варте.

Робіть роботу вночі! Ми з дружиною іноді залишаємо дочка у бабусі з дідусем, в цей час можна виконати більшу частину роботи

Чи є у вас які-небудь рішення, які ви використовуєте для заняття ваших маляток, в той час як ви працюєте в будинку? Або ваші діти допомогли з будь-яким з ваших проектів? Я хотіла б почути про них!