Каркасні будинки - це реальність

Ще зовсім недавно в нашій країні ставлення до будинків каркасного типу було вельми недоброзичливим. Причиною тому була низька якість матеріалів, використовуваних в будівництві, а також відсутність розвинених технологій. Будувалися такі будинки каркасні найчастіше з підручних матеріалів.

Але часи змінюються. Сьогодні на вітчизняному ринку приватного житлового будівництва відбувається справжня революція. Каркасні будинки, ціни на які стають з кожним днем доступніше, стрімко набирають популярність. І це не дивно. Висока енергоефективність і простота збірки конструкції стали запорукою успіху.

Житлові будинки даного типу вже давно міцно влаштувалися на західних ринках нерухомості. У Росії ціни на каркасні будинки високої якості довгий час залишалися досить високими. З появою власних виробництв відпала необхідність імпорту комплектуючих, результатом стало зниження собівартості споруди.

В даний час придбати готовий каркасний будинок за ціною, доступною широкому колу покупців, не звучить як утопія. Це реальність. Завдяки швидкозбірних конструкцій на монтаж такого будинку вимагає мінімум часу і праці робітників, а це означає, що щасливому власнику не доведеться довго чекати закінчення будівництва.