Каркасні будинки в Україні

Не відразу, але каркасні будинки в Україні прижилися. Цьому сприяла поява широкого асортименту будматеріалів, з яких зазвичай зводять каркасні будинки, організацій, що торгують такими матеріалами, й фірм, що пропонують послуги зі зведення каркасних будинків. Наприклад, компанія «КарпатиБудКаркас» не тільки виробляє матеріали для такого будівництва, але також розробляє проекти й зводить каркасні будинки за каркасною технологією.

Важливу роль в популярності, яку придбали каркасні будинки останнім часом, зіграв і попит на недороге, але якісне житло.

Все більше людей звертають увагу на індивідуальне житло самих різних типів, у тому числі - й каркасні будинки. Не секрет, що індивідуальне будівництво з використанням традиційних матеріалів, таких, як цегла, обходиться досить дорого, й дозволити собі цегляний будинок може далеко не кожен. У зв'язку з цим, будинки з сендвіч - панелей, які можуть надати своїм власникам не менший рівень комфорту, є відмінною альтернативою будинкам з цегли та бруса. З подальшим зростанням економіки й добробуту громадян легко припустити, що попит на каркасні будинки на karpatybud.com.ua/uk буде тільки збільшуватися, тому каркасні будинки мають відмінне поєднання ціна / якість.

Чим же каркасні будинки відрізняються від звичайних? 

Процес зведення каркасних будинків починається зі зведення міцного дерев'яного каркаса майбутньої будівлі. Потім каркасні будинки обшивають панелями з негорючого матеріалу, які заповнюються теплоізоляційним матеріалом. Для того, щоб каркасні будинки краще зберігали тепло, з внутрішньої сторони їх стіни покривають тепловідображуючою ізоляцією. Такі каркасні будинки як би «замикають» всередині себе тепле повітря, що дозволяє економити на установленні потужних систем підігріву, завдяки такому утриманню тепла, ці недорогі будинки не вимагають великої витрати електроенергії на опалення й надалі.

Не варто, однак, думати, що надійність каркасні будинки отримують виключно через наявність жорсткого каркаса, обов'язкова наявність якого передбачає будівництво будинків за каркасною технологією. Після обшивки сендвіч - панелями каркасні будинки стають єдиним цілим, де надійність конструкції забезпечується не одним, а всіма елементами конструкції. До речі, за ступенем своєї сейсмостійкості каркасні будинки перевершують бетонні й цегляні, що також є їх безсумнівним плюсом!

Отже, проекти будинків за каркасною технологією вже давно зарекомендували себе з найкращого боку. Але в чому ж плюси каркасних будинків у порівнянні з будинками з традиційних матеріалів і дерева?

Плюси у каркасних будинків є, й вони не маловажні. Основним плюсом є те, що каркасні будинки доступні, й при цьому реально придатні для житла. Рівень комфорту, який каркасні будинки можуть забезпечити своїм власникам, нітрохи не нижче, ніж у традиційних цегляних будівель. Якби це було не так, каркасні будинки в світі б ніхто не будував. Але ж каркасні будинки будують і в них живуть. Скажемо прямо: не в кожного з нас знайдуться гроші на зведення особняка з традиційних матеріалів або добротного зрубу. Каркасні будинки в цьому випадку - це хороший вихід з положення. Каркасні будинки - це відмінний спосіб здійснити свою мрію про будинок вже зараз!

Каркасні будинки компаніїї «КарпатиБудКаркас» - це прийнятні ціни на будівництво будинків і відмінна якість збірки.  Каркасні будинки - це високий рівень комфорту та надійність на довгі роки!