Каркасне будівництво

Каркасне будівництво - це зовсім не нова технологія, оскільки в найбільш простих випадках вона використовувалася ще століття тому. Але і сьогодні будинки, зведені на основі каркаса, користуються популярністю. Здебільшого забудовники, які звертаються до даного варіанту облаштування житла, дивляться на його плюси. На жаль, у такого варіанту будівництва існують і певні недоліки, враховувати які потрібно в обов'язковому порядку.

Вы можете узнать подробную информацию о том, как заработать на airbnb крупную денежную сумму за короткий срок. Информация находится в свободном доступе.

Переваги каркасного будівництва
1. Дешевизна. Мабуть, це найбільш серйозний плюс, який привертає забудовників в першу чергу. Каркасний будинок виходить недорогим по безлічі причин. Для його зведення не вимагаються дорогі матеріали, а всю роботу можуть виконати не самі кваліфіковані будівельники.

2. Велика швидкість зведення. Якщо котедж із цегли потрібно будувати більше року, то зведення каркасного будинку вдається завершити протягом 2-3 місяців. В даному випадку враховано і той період, протягом якого закладається фундамент.

3. Висока теплоізоляція. Незважаючи на те, що стіни каркасного будинку мають невелику товщину і вагу, вони все одно надійно захищають від втрат тепла. Досягається цей ефект за рахунок наявності теплоізоляційного матеріалу в конструкції будівлі.

4. Простота обробки і проведення комунікацій. Стіни каркасного будинку відрізняються гладкою поверхнею. З цієї причини виконувати їх обробку гранично легко. Проводити комунікації теж нескладно, оскільки виконувати в елементах конструкції технологічні отвори можна найелементарнішими інструментами.

5. Універсальність. Подібна технологія дозволяє будувати об'єкти різного призначення. Каркасний будинок не обов'язково повинен бути житловим. Його використовують в ролі дачного будиночка, господарської будівлі, а у виняткових випадках - в якості лазні.Універсальність. Подібна технологія дозволяє будувати об'єкти різного призначення. Каркасний будинок не обов'язково повинен бути житловим. Його використовують в ролі дачного будиночка, господарської будівлі, а у виняткових випадках - в якості лазні.