Класичний стиль передпокою

Саме передпокій досить часто пов'язує одну частину житлового будинку з іншою. А також є візитною карткою будь-якого житла.

Галерея передпокоїв і коридорів в дизайні

Постарайтеся вибрати правильно за допомогою майстрів - дизайнерів один з квіткових орнаментів, що відмінно підходять під той чи інший інтер'єр. Мозаїчний килим може бути виконаний фахівцями у вигляді ажурної інкрустації по дереву, ліпних гірлянд, та інших декоративних елементів.

Сегодня наилучшей защитой жилища является крепкая надежная дверь с таким же не менее надежным замком. Поэтому изготовление и установка замков Харьков любой сложности и секретности на любые двери, сейфы - это гарантия защиты и сохранения имущества.

Живете в малоповерховому житловому будинку, зверніться у фірму з будівництва з побажаннями обробити кілька кімнат і передпокій в стилі французької класики. З цього випливає, що велика вітальня, кілька дитячих стануть виглядати так, ніби вони зовсім недавно зійшли зі казкових сторінок.

Створюючи парадний інтер'єр, добре подумайте над тим, щоб житлове приміщення було зручним і комфортним. Нещодавно дизайнери запропонували замовникам безпрограшну золотисто - бежеву палітру, урочисту класику, та інші варіанти.

Кілька варіантів оформлення житлових будов

Планування приватного будинку, котеджу, дачного будиночка, та інших сучасних будівель може бути витримане в старовинних традиціях. Хоча більшу частину приміщення як набагато раніше, так і зараз займає їдальня з об'єднаною вітальнею зоною. Кухня ж зазвичай проглядається через широкий, відкритий портал. Коридор постійно розділяє гардеробну, гостьову, комору, санвузол, та інші технічні будови.

Починаючи роботу, приділіть особливу увагу підлоговому панно, його завжди можна змонтувати в передпокої. Традиційний орнамент налаштує гостей, друзів, знайомих на урочистий лад. Шпалери світлих відтінків, м'які меблі світлого кольору здатні надати приміщенню неокласичний стиль.

Розсувні перегородки з матовим склом і ромбовидними малюнками - найпрекрасніший вибір клієнтів. Завдяки дизайнерам приміщення виходить незвичайно красивим і оригінальним.

Якщо ж ви живете в маленькій квартирці з вузьким коридором, забезпечте гармонійний ансамбль облаштування та декору. Для того щоб все вийшло згідно з технічними вимогами застосуйте кілька дизайнерських хитрощів, розмістивши там необхідні меблі, та інші речі.