​Ковані вироби з чавуну

Насправді, з чавуну можна виготовити безліч виробів на будь-який смак - звичайно, при злагодженій роботі ливарника і карбувальника, які надають металу гладкість і декоруючих поверхню візерунками. А тут вже фантазії є де розгулятися - листам, квітам, пташкам, крихітним метеликам, вигадливим національним орнаментів, бантами, арабескам позаздрить навіть ювелір. Повну закінченість виробу дає його забарвлення. Традиційна чорна матовість чавунного лиття органічно пов'язана з характеристиками матеріалу, його пластичними і колірними особливостями. Вибираючи вироби з чавуну, необхідно звертати увагу на чіткість малюнка, тонкість і чистоту ажурі, рівномірність кольору.

Профессиональная школа визажистов волгоград обучит Вас всем основам макияжа по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Якісні меблі з чавуну, будь то ажурні спинки ліжок, крісел, решітки каміна, стріли гардин, надає інтер'єру легкість і легкість. З іншого боку, чавунна меблі, свічники «під старовину», масивні литі «лапи» комода, крісло - качалка все це атрибути класичного стилю. Додамо камін і картатий плед - і можна влаштовувати вечори «а-ля Шерлок Холмс». Респектабельність і надійність

ще два аргументи на користь чавунної меблів.

Сучасність додала гри фактурі і матеріалами. В умілих руках чавун може замаскуватися під дерево, перетворившись, наприклад, в покриті корою і сучками перила вашої стилізованої сходи в заміському будинку. Тільки на відміну від дерев'яної вона прослужить дуже - дуже довго. Сучасно і стильно: спинка ліжка з металевими прутами, які на погляд не відрізнити від гілок бамбука.