​Кредит під заставу майна

Срочный кредит под залог киев на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

Уже хочете взяти кредит готівкою під нерухомість, але поки сумніваєтеся?

Дозвольте нам розвіяти ваші сумніви - такі наші переваги перетворяться в ваші вигоди, коли ви звернетеся у фірму:

Працюємо в сфері кредитування більше чотирьох років - за цей термін ми обслужили 10 тисяч клієнтів, які рекомендують нас своїм знайомим. Ми навчилися ефективно вирішувати фінансові проблеми людей.

Видаємо кредит готівкою під заставу нерухомості на кращих умовах, при цьому не вимагаємо від клієнтів великий пакет документів, відмінну платіжну історію і довідку 2-ПДФО. Це не потрібно!

Срочный кредит под залог киев на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

Пропонуємо широкий спектр послуг - крім позик під будь-які об'єкти нерухомості у нас можна скористатися іпотечним кредитом, послугою термінового викупу і безпроцентної позики до продажу.

Співпрацюємо з авторитетними банками, які позитивно відгукуються про нашу діяльність. Треба взяти кредит під заставу нерухомості? Відгуки допоможуть прийняти рішення.

Надаємо всі необхідні гарантії для того, щоб ви були спокійні. Оформляємо позики відповідно до законодавства. Наша робота легальна, ви можете не турбуватися щодо обману та інших махінацій. Ми абсолютно чесні з клієнтами.

 Ви можете отримати консультацію в комфортному і сучасному офісі, ми почастуємо вам кавою або чаєм. Домовлятися про вигідну угоду найкраще в затишних умовах, які ви знайдете у нас в офісі.

Тримаємо на роботі в компанії фахівців, що мають великий досвід в сфері кредитування. Колектив з майстрів своєї справи дозволяє нам підтримувати високу якість послуг, що надаються. Ввічливі менеджери з'ясують суть вашої проблеми і запропонують найбільш раціональне рішення.

Квартира - кращий варіант застави

Кредит під заставу нерухомості без підтвердження доходів - це можливість терміново отримати до 20 мільйонів рублів з вигідною ставкою від 1,6% в місяць! Навіть якщо у вас погана кредитна історія, немає довідки про розмір доходів, відсутні поручителі, ви гарантовано отримаєте схвалення на позику від 10 хвилин. Термін кредиту під заставу нерухомості (квартири)  може досягати 12 місяців і продовжуватися при наявності такої необхідності. 

Кімната - якщо гроші потрібні терміново

Прямо зараз у вас є можливість взяти кредит під заставу нерухомості - кімнати - на суму аж до 1 мільйона рублів. Невелика ставка від 1,6% в місяць, моментальне схвалення і видача коштів прямо в день звернення. Вам доступний великий позику навіть з поганою кредитною історією і без довідки про доходи. Наші послуги стануть вашою підтримкою в складній фінансовій ситуації, а погашати платежі можна в термін до 1 року!

Кредит під заставу заміського будинку

У житті склалася складна фінансова ситуація, через що вам потрібні гроші, а взяти їх ніде? Пропонуємо взяти кредит під заставу заміського будинку або земельної ділянки . Зручний графік погашення платежів, низькі вимоги до позичальника - ми не звертаємо уваги на кредитну історію і довідку про доходи, не вимагаємо наявності поручителів. Невеликий пакет документів і кілька хвилин на схвалення заявки - все, що потрібно для того, щоб взяти кредит під заставу нерухомості та земельної ділянки.