​Мощення садових доріжок

Бруковані садові доріжки

Бруковані садові доріжки мають не тільки функціональними характеристиками, вони здатні перетворити і поліпшити територію садового ділянки, надати йому неповторності та незвичності. Умови нашого клімату на присадибній ділянці роблять мощені доріжки практично обов'язковими, необхідними для комфортного переміщення.

Вы можете заазать профессиональное строительство домов и коттеджей подробнее здесь стоимость услуг Вас приятно удивит.

Кожна доріжка виконує свою, певну функцію, тому вимоги можуть бути різними. Наші дачі - це місце відпочинку і приємної роботи. Для нас дуже важливо, відчувати себе тут комфортно. Якщо немає доріжок, то після дощу іноді неможливо пройти і двох кроків. У минулі часи дачники використовували звичайний бетон або асфальт. Але тепер до ландшафтного дизайну вимоги змінилися, і крім зручності, всім хочеться ще і краси.

У продажу, сьогодні, безліч різновидів дорожніх покриттів, можна вибрати спеціальний матеріал для кожного окремого випадку. За призначенням доріжки можуть бути головними і другорядними. Головна, повинна бути міцною і довговічною, оскільки розрахована під великі навантаження.

Для під'їзду автомобіля повинна бути своя доріжка від воріт до гаража, що відрізняється підвищеною міцністю. Щоб не було проблем з машиною, на всякий випадок знаменита компанія КАСКО вам на допомогу. Для другорядних доріжок вибирають матеріали в залежності від того наскільки часто збираються ними користуватися. Провідна від будинку до місця відпочинку доріжка, може бути облаштована дуже красиво, але особливих вимог до міцності немає, оскільки використовується вона не часто і тільки в теплу пору року.

Щоб вибрати матеріал для мощення садових доріжок, необхідно знати їх внутрішній устрій і особливості. Багато фахівців стверджують, що не тільки від якості матеріалу, але і від якості будівельних робіт залежить термін служби садових доріжок. Структура настилу доріжки являє собою шари: грунтової основи, що несе полотна і дорожнього покриття. Багато домовласники вже знають про будівництво доріжок і розбираються навіть в деяких тонкощах.

На самій початковій стадії планування доріжок в саду необхідно враховувати вплив багатьох чинників, в тому числі і вплив навколишнього середовища. А це і характер грунту, і рельєф ділянки, і архітектурні особливості будинку, і знаходження грунтових вод і т.д. і іноді без допомоги фахівців не обійтися.

При плануванні розміщення доріжок, а також при виборі малюнка мощення доріжок можна проявити творчість і фантазію. Адже вибір сучасних матеріалів, хоч штучних, хоч натуральних, дійсно величезний. Може, ви прийміть рішення самостійно провести ремонтні роботи або візьмете фахівців, все одно в ваших силах зробити щось незвичайне і прекрасне.