​Оригінальний дизайн кухні

При дизайні кухні важливо враховувати її площа та побажання замовника. Ідеальним варіантом вважається велика кухня, де господиня зможе виділити собі окремий простір для приготування їжі і зберігання аксесуарів, і при цьому ще залишиться місце для обіднього столу. Але найчастіше кухня має невелику площу. Тут важливе завдання для дизайнера - розмістити на обмеженому просторі набір побутової техніки, мийку, обробну поверхню і шафи для зберігання максимально зручно і функціонально. В такому випадку на виручку часто приходить широке підвіконня як додатковий вільний простір.

Вашему вниманию представлен мониторинг обменников, котрый предоставит Вам максимум полезной информации прямо сейчас!

Зараз поширені квартири-студії, де кухня об'єднана з кімнатою. У таких випадках поширені маленькі кухонні куточки, відокремлені барною стійкою або робочою поверхнею з додатковими ящиками. Кухню в такому випадку варто укомплектувати потужної витяжкою, так як кухонні запахи можуть поширюватися на все житлове приміщення.

Важливим моментом при проектуванні кухні є розташування розеток. Їх грамотне розміщення допоможе функціонально обладнати приміщення побутовою технікою. Важливо приділити увагу висвітленню - є варіанти вбудованих світильників, освітлення над верхнім ярусом підвісних шаф або, навпаки, під ними - над фартухом. Замість штор на кухні часто використовують жалюзі або римські штори.

Колірна гамма може бути якою завгодно - за бажанням замовника. Можна підібрати оздоблювальні матеріали в певному стилі, зробити акцент на поле або стелі, і звичайно розбавити інтер'єр приємними дрібницями - яскравими рушниками і прихватками, кімнатними рослинами, красивим посудом.