Особливості «ледачого» саду на присадибній ділянці

Часто буває, що власники дачних ділянок набувають їх лише для приємного проведення вільного часу. Багато володарів таких територій не бажають витрачати особистий відпочинок на турботи про рослини або попросту не мають зайвого часу для цього.

А тим людям, у яких немає часу, відмінно може підійти «ледачий» сад для присадибної ділянки. Такий сад дуже зручний, оскільки не вимагає особливого людського втручання та уваги.

В наше время каждый садовод или дачник для поддержания газона или приусадебного участка в хорошем состоянии все чаще использует бензокосу. Поэтому решение купить бензокосу Киев значительно сэкономит время и усилия по борьбе с травой и позволит наслаждаться приятным видом газонов на дачных участках.

Вибір рослин

Основним завданням володарів такого саду буде правильно вибрати й висадити рослини і зелені насадження. Для вдалого їх підбору обов'язково слід звертати увагу на особливості території та кліматичні особливості ділянки.

Краще віддати перевагу невимогливим і невибагливим рослинам, які легко будуть обходитися без постійної уваги власників ділянки.

Основними ворогами красивого й доглянутого саду є бур'яни. Оскільки в «ледачому» саду нікому буде їх прополювати, позбутися від бур'янів слід заздалегідь. Для цього необхідно буде очистити грунт і вибрати всі старі коріння, які навесні можуть прорости. Для кращого ефекту весь вільний грунт можна засіяти грунтопокрівними рослинами.

Але все ж, перш ніж «ледачий» сад перетвориться на самостійний, власникам необхідно буде докласти невеликих зусиль. Для початку доведеться підготувати грунт, очистити його від непотрібного коріння, удобрити, так само, поки рослини будуть невеликими й незміцнілими, їм доведеться трохи приділити уваги й турботи.

Вибір стилю саду

При виборі стилістичного напряму майбутнього «ледачого» саду, краще зупинитися на природному стилі. Від складного стилю краще відмовитися, так як підтримувати його чіткість без зусиль не вийде. Відмінно для такого саду підійдуть оформлення кам'янистого саду, який зможе прикрасити й привнести різноманітність у ландшафтний дизайн.

При підборі рослин обов'язково потрібно враховувати умови клімату на ділянці. Важливими показниками є вологість грунту та кількість природного сонячного освітлення. При обліку таких даних, вдасться підібрати рослини, яким буде комфортно рости в таких кліматичних умовах.

Власники дачних ділянок завжди зможуть насолоджуватися зеленим і квітучим садом, навіть не маючи зайвого часу для догляду за ним. «Ледачий» сад відмінно підійде завжди зайнятим любителям природи й відпочинку.