Переваги навісу

Навіс - сучасна, легка і міцна металоконструкція, покрита прозорим стільниковим полікарбонатом, або металопрофілем. Мета навісів - забезпечити не тільки захист від атмосферних опадів, але і прикрасити будь-яку територію, від житлового будинку або ділянки, до офісного бізнес центру.
Ми готові виготовити будь навіси і тераси по Вашим побажанням: навіси для басейну, навіси для автотранспорту, навіси над балконами, лождіямі і верандами.
Популярністю користуються навіси з покриттям з полікарбонату. Цей прозорий матеріал має високу міцність у поєднанні з гарним зовнішнім виглядом. Навіси з полікарбонату служать відмінним укриттям для автомобілів, басейнів, майданчиків для відпочинку і т.д. захищаючи від атмосферних опадів, палючих сонячних променів і падаючого листя.
Технічні можливості і різноманітність дизайнерських рішень дозволяють формувати комплекси навісів будь-якої складності, забезпечуючи накриття необхідних площ. Навіси широко і з успіхом використовують в міській архітектурі від накриття зупинок і підземних переходів до куполів покрівлі великих торгових центрів.

Замовити той чи інший навіс, а також козирки, дашки на двері, та балкони, Ви можете на сайті amaister.com.ua ціни та швидкість виконання робіт Вас приємно здивують. Компанія Авангард Майстер - це запорука високої якості.