Проекти каркасних будинків

каркасний будинок Пікаділлі
Фасад під ключ за 3000 руб / м2. Облицювання японський фіброцементний сайдинг  
Вартість вентильованого фасаду з облицюванням японським сайдингом 3000 руб за метр квадратний фасаду.У вартість входять роботи по установці. Така вартість реальна для певних проектів будинків з СІП панелей, каркасно-щитових будинків, каркасних будинків, будинків з ЛСТК.Особливість таких проектів полягає в розмірах будинки, які ідеально поєднуються з розмірами сайдингу.В результаті такої сумісності розмірів запас на рез панелей мінімальний.Крім того, наші інженери зроблять розкладку сайдингу за особливою технологією з використанням новітніх методів, розроблених в нашій компанії.Тому витрата комплектуючих матеріалів буде знижений при збереженні технології, рекомендованої виробником сайдинга.Гарантія 10 років!  
Фотографії будинку з японським фіброцементними сайдингом за ціною 3000 руб / м2 і

Возможно вам понравится

Проекти будинків і лазень від СТК
Проекти будинків і лазень від СТК
Будівництво каркасних будинків
Будівництво каркасних будинків
Домокомплект - проекты
Домокомплект - проекты
Проекти каркасних будинків
Проекти каркасних будинків

Сімейна пара вклала мільйон доларів в енергоефективний будинок в стилі модерн.Надлишки енергії планують продавати державі & Nbsp; & mdash; & NBSP; Інформаційні документальний портал
Енергоефективний будинок з першого погляду навіть не ідентифікується як житловий об'єкт - одноповерхова коробка темного кольору.Обійшовши її по периметру, розуміємо: перед нами нестандартний проект з елементами модерну.У Мінську такі ..

Як побудувати будинок за два тижні & Nbsp; & mdash; & NBSP; Бізнес-портал chel.RU
"Мій з дружиною вирішили побудувати будинок на земельній ділянці sobstvennom - каже Новосельцев Михайло Савін.- Довго розглядали різні варіанти з позиції співвідношення ціни і якості, а також швидкості будівництва.Вивчили всі існуючі .. був готовий.

Перспективи збереження спадщини російського авангарду - на перехресті думок & Nbsp; & mdash; & NBSP; Mangazia
Архітектори Всеволод Куліш та умови Олексія Гінзбурга rasskazyvaût по збереженню Будинки відповідно-комуни і додому Наркомфіну - об'єкти Додатки їм професійну usilij десятиліттями, Hota обидва ці пам'ятника сьогодні розглянути різні етапи reanimacionnogo...

100 пам'яток Брестчини. Березовський і Івацевічської райони & Nbsp; & mdash; & nbsp; Вечірній Брест
Знаходиться на південній околиці села Нові Піски Березовського району, вздовж північного берега озера Чорне.Ансамбль включає в себе садибний будинок, флігель, в'їзну браму, стайню, винокурню, перед будинком вздовж берега озера розбитий пейзажний парк з системою ставків.