​Рольставні (ролети)

Рольставні (ролети) - це високоміцні конструкції, що дозволяють надійно захистити приміщення від різних несприятливих зовнішніх факторів (шум, холод, сонячне проміння). Але цю функцію можна вважати додатковою, оскільки основним призначенням таких виробів є захист від несанкціонованих проникнень всередину будівлі.

переваги ролет

Якість виробів відповідає стандартам ЄС в області безпеки і якості продукції.

Захист майна від злому і проникнення. Пінні профілі (клас стійкості Р1) - навантаження на центр полотна 102 кг (1000 Н); екструдований профіль AER 42 (клас стійкості Р2) - навантаження на центр полотна 153 кг (1500 Н), екструдований профіль AER 44 / S (клас стійкості Р3) - навантаження на центр полотна 204 кг (2000 Н), екструдований профіль AER 55 / S (клас стійкості Р4) - навантаження на центр полотна 306 кг (3000 Н), екструдований профіль для противовзломной системи AER 55SCR (клас стійкості Р5) - навантаження на центр полотна 357 кг (3500 Н).

Захист вікон від граду, вітру та іншої природної стихії.

При закритій ролети рівень шуму в приміщенні знижується на 10 дБ.

У літній період перешкоджають нагріванню приміщення. При опущеною ролети здатність вікна пропускати сонячне тепло знижується до 70%. Температура в приміщенні знижується на 5 град. С.

У зимовий період перешкоджають витоку тепла. При установці ролет на склопакет тепловтрати знижуються на 30% і більше.

Кілька ролет загальною площею 20 кв.м., встановлених на вікна допоможуть заощадити за рік до +1557 кВт * год.

Опір вітровому навантаженню становить 850 ПА (по 2.01.07, швидкість вітру 37,7 м / с.), Тобто роллета навіть здатна витримати тропічний шторм.

Захист від яскравих сонячних променів.

Захист від сторонніх поглядів.

Автоматичні рольставні з програмованими таймерами, датчиками сонця і дощу.

Поєднуються з будь-яким архітектурним стилем і типом фасаду.

Широка колірна гамма і асортимент профілів.

Автоматичні рольставні з програмованими таймерами, датчиками сонця і дощу.

Виготовлені рольставні з дуже міцного матеріалу включають в себе два основних складових механізму - ламелі і верхній вал. У бічних частинах розміщуються напрямні, які, власне, і кріпляться до отвору або стіні. Саме по ним відбувається переміщення ламелей в момент опускання ролет, а також їх підняття.

Класифікація ролет за призначенням

Рольставні з електроприводом (автоматичні рольставні)

Зовнішні ролети для вікон

Рольставні для великих отворів

Ролети на дверях

Протівовзломниє зовнішні ролокасети

сантехнічні рольставні

кольорові ролети

Зовнішні ролети на балкон

Особливості виробництва ролет і область їх використання

У більшості випадків металеві рольставні використовуються з зовнішньої сторони будівель. Їх установка проводиться в віконні та дверні прорізи. Завдяки цьому велике число магазинів і закладів громадського харчування, будинків, гаражів, а також квартир гарантовано забезпечують собі якісний захист від можливих зломів. Іноді ролети монтуються безпосередньо у внутрішній частині приміщень. Це залежить від їх цільового призначення і різновидів.

Якщо порівняти металеві рольставні з використовуваними раніше гратами (віконними), то можна виділити певні переваги, якими володіють дані конструкції:

Збереження естетичного вигляду приміщення, оскільки в денний час рольставні можуть бути підняті без особливих зусиль.

Ролети дозволяють зберегти практично 50% тепла в будівлі.

Їх неможливо деформувати, не доклавши значних зусиль і не створивши привертає увагу шум.

Металеві ролети мають чудові звукоізоляційні властивості.

Чудова автоматизація, завдяки чому не виникає складнощів у використанні автоматичних рольставень.

Ми виробляємо захисні ролети в великому асортименті. Тому, звернувшись до нас, можна купити рольставні (ролети), повністю відповідають розмірам отвору, вашим смаковим уподобанням і фінансовим можливостям.

Ви можете купити ролети ціна рівне яких Вас приємноздивує.

Тільки у нас можна купити ролети автоматичні і механічні найвищої якості за прийнятною ціною, тому не втрачайте таку можливість замовити виготовлення рольставней з будь-яких розмірах і різного забарвлення.