​Сфера застосування чавунних засувок моделі 30ч906бр

Чавунна задвіжкаЗапорная арматура моделі 30ч906бр має чавунний корпус і ущільнювальні елементи, виконані з латуні. Її призначенням є повне перекриття потоку робочого середовища (пара або води) в трубопровідної магістралі.

Експлуатаційні характеристики, якими володіють недорогі засувки 30ч906бр, дозволяють використовувати їх в різних системах:

Купить качественный асбокартон КАОН, продажа с доставкой по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

технологічні стоки

Типові водопроводи

Лінії гарячого водопостачання

опалювальні магістралі

Виріб відрізняється стійкістю до дії хімічно агресивного середовища. Засувка здатна витримувати значний тиск (до 10 кгс на 1 см2) і високу температуру - аж до 225 С. Допускається монтаж конструкції як на горизонтальний, так і на вертикальний водопровід.

Рекомендований порядок установки

Бажано монтувати запірну арматуру в місці, доступному для огляду і техобслуговування. Попередньо слід виконати розконсервацію вироби за допомогою змоченою в спирті дрантя. Далі потрібно зняти заглушки і продути внутрішню поверхню запірної арматури чистим повітрям.

Підключення до магістралі, підготовка до експлуатації, а також роботи з налаштування та регулювання електроприводу повинні виконуватися в суворій відповідності до приписів супровідної документації. Після установки бажано провести перевірку працездатності засувки. Всі з'єднання вироби повинні зміщуватися плавно і без заїдань. Якщо спостерігаються сліди протікання робочого середовища, то даний дефект можна усунути за допомогою підтяжки болтів.

проведення техобслуговування

Зовнішній огляд вироби повинен проводитися відповідно до регламентованих термінами. В процесі виконання огляду фахівця слід звернути увагу на такі параметри, як:

Ступінь затягування болтових кріплень

Щільність сальникового з'єднання

працездатність прокладок

Всі виявлені неполадки і зауваження повинні бути негайно усунуті. Важливо! Забороняється заміна сальникової набивки або виконання інших ремонтно-відновлювальних робіт в тому випадку, якщо яку обслуговує магістраль знаходиться під тиском.

Принцип дії запірної арматури

Щоб виріб коректно виконувало своє завдання, може знадобитися регулювання ступеня примикання поверхонь ущільнювачів. Дана процедура проводиться за допомогою сталевої распорной осі, що входить до складу затвора. Також елементами затвора є розвальцьовані кільця ущільнювачів, виконані з латуні.